FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Loana pe amandoi

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

tusferi...felciitari!!!copilasi au nume f frumoase!!Felicitari si multumim ca te gandesti la noi de pe patul de spital! dulce dulce....pupa-i pe micutii tai din partea noastra!!

amaliro...suntem cuminti...stai linistita!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Mirivili sigur ca vreau, de ce nu? ... sper sa fie ok cu tratamentul si sa mentin data :)
Tusferi am citit de doua ori mesajul tau si de fiecare data m-a emotionat cu lacrimi de bucurie pentru miracolul etern al nasterii. Sanatate sa aveti si sa-i cresteti fericiti! Ah...frumoase nume ati ales.
Looana ai un copil atat de frumos!!! Sanatate sa va dea DD!

Fetelor, sa aveti o duminica placuta in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Am vreo 4 incercari de cand ma chinui sa scriu un mesaj pt. ca sunt pe fuga, dar vroiam sa va salut si azi.
Muah fetele mele speciale!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

tusferi Felicitari inca on data pentru cele doua comori mult asteptate! Ne-ai scris dupa nici doua zile de la nastere. Sa fiti sanatosi si fericiti!

needa Sigur vor fi BBei. Nu degeaba ma uit toata ziua la poza de profil. Iar casa e prea goala si trebuie umpluta anul asta.

Amalia Suntem cuminti. In afara de niste dureri nasoale de stomac, probabil de la aspirina, eu m-am apucat de crosetat.

Miracol Ma anunti daca nu gasesti Climara. La Sensiblu nu aveau si Climara? Eu Clexane am gasit la Ecofarmacia. Nu stiu daca sunt si la tine in oras.

toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Citat:
citat din mesajul lui enique

Mirivili sigur ca vreau, de ce nu? ... sper sa fie ok cu tratamentul si sa mentin data :)


Va fi bine.
Ca sa o ajutam pe Amaliaro sa te treaca pe prima pagina scrie-i te rog un mesaj cu rosu cu informatiile de mai jos. Am trecut ca exemplu informatiile despre mine.

Aspiranta | Data punctiei | Data ET | Clinica | Procedura |
Mirivili/15-04-2013/20-04-2013/Neogenesis-Athena/fiv cu ovo donate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

O luptatoare
Mirivili, ce crosetezi? Hainute pentru bebici?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna dimi fetele!
Va invit la o fierbinte fara zahar

Sa aveti o saptamana asa cum va doriti, va pe toate.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

O ce veste minunata! Felicitari Tusferi! Foarte bine au fost la nastere, sa va traiasca si sa aiba noroc.
Urmeaza Amalia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Buna dimineata fete dragi !!!
mami tusferi iti multumim penntru mesajul tau si va pupam cu drag pe tine si mamarutzele tale.
mirivili a fost ieri ziua 1 ???
Doamne Ajuta !!! Ai intrat pe ultima suta de metri.Sunt sigura ca o sa fie bine si o sa vi cu vesti bune.
miracol pe tine te asteptam miercuri cu vestea venirii dl-ului CM si tinem pumnii.
amaliaro ce fac printesele?
Sunteti tot la patut sau va mai si plimbati putin?
Ai un PM !

10+
ITI MULTUMESC DOAMNE !


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput