FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Needa, Wish, merci mult!
Deci am inteles bine schema. Doamne ma gandesc sa nu gresesc ceva, ca mai e si diferenta asta de limba si se pot strecura greseli.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Citat:
citat din mesajul lui cezara68

Fetelor, a-ti auzit de terapia Bowen? A apelat cineva la un terapeut?

Eu am citit ceva mai demult despre asta si am incercat sa caut un terapeut atunci la mine in oras. Intre timp m-am apucat de altele si am uitat despre ce era vorba. La ce ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Daca tot s-a discutat subiectul candidozei sa va scriu ce am luat si eu. Candida, remediu homeopat. Daca vrea cineva sa stie cum se administreaza, sa zica, si caut pe acasa notitele de la doctor. Ce e cert e ca n-am mai facut de atunci dar nici n-am mai luat antibiotice. Ca de la antibiotice am facut de 3 ori intr-un an.

A, si parca trebuie sa mananci fara zahar deloc ca cica ar hrani candida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Mirivili, cand ai timp sa scrii, eu as vrea sa stiu ce ai luat. Multumesc frumos

Da,fara zahar, uitasem...drept e ca eu mai mananc cate o ciocolatica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Salut toate viitoarele gravidute, burtici si mamici de aici!

Nu am noutati dar am intrat sa va urez o zi frumoasa tare

Ce m-am gandit este ca dupa ce fac FET-urile o sa mergem o saptamana prin Europa; nu mai stau acasa ca la celelate FIV-uri...bine vedem si cum pica ca totusi de Pasti imi place sa fiu acasa in familie

Fetele si mie imi plac tratamentele naturiste insa ele rezolva lucrurile in timp; daca e nevoie de rezolvare rapida tot antibioticele sunt calea si eventual dupa aceea continuat cu naturiste

Amalia sa-ti traisca galustile! ca au mai crescut o saptamana si uite asa te apropii de iunie
Wish sper ca esti mai bine cu hematomul dar mai ales ca bebeii sunt bine

Miri cum stai cu moralul ca intri rarut in ultimele zile

Daniela sa aveti o vacanta frumoasa; mai bine faceti si voi o mica exursie de relaxare dupa ET Ca intradevar e cam greu cu fusul orar si acomodarea aici.

Noi 2, Danah, Miracol, Needa, O luptatoare, Speranta, Iri, Ivisor, Looana, Tusferi, Criena

cu drag si tuturor celor nementionate ca mi-e frica sa nu uit pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Sandy si un buchet mare de

Sa ai un concediu minunat in Europa, ultimul in 2




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Buna ziua !
Cezara, bine ai venit! Iti doresc sa iti vezi visul implinit cat mai curand!
Eu m-am trezit f vesela cu o melodie in cap: "tarancuta, tarancuta, cu bujori in obrajori" :)))
Mie cei de la clinica mi-au zis ca in e-mail nu-mi vor da f multe detalii, decat varsta, grupa sanguina, kg si inaltime, restul a zis ca discutam cand mergem pt. punctie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandysarumana eu zic caasta va fi FET ul tau reusit ai sa vezi anul asta te assfatui sa mergi in vacanta indiferent cum pica sa fie anul asta diferit din toate punctele de vedere

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

needa Ciocolatica ai voie daca e fara zahar.

Sandy Moralul e 100% la nivelul maxim. Doar munca si alte activitati nu ma lasa sa va scriu prea des. Dar de citit va citesc in fiecare zi, sorb fiecare cuvintel si sunt alaturi de voi. Mai am foarte putin pana la plecarea in Grecia si vreau sa pun la punct lucrurile pe la munca. Ca sa ma pot bucura apoi de gravideala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amalia asa m-am gandit si eu anul asta va fi diferit

Needa noi deja vom pleca in concediu mai multi ca mergem dupa FET acum ne rugam sa ne si intoarcem mai multi!

Miri



Mergi la inceput