FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cezara68 spune:

Mirivili, Iti multumesc pentru sfat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara68 spune:

Fetelor, a-ti auzit de terapia Bowen? A apelat cineva la un terapeut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Enique suntem mai bine

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Speranta,eu nu am schema cu ac-uri,probabil donatoarea mea are c.m apropiat de al meu,nu mai am nevoie de sincronizare,am doar Lupron Depot 3,75(la tine diphereline),este o singura injectie si se face intra-muscular,dupa asta ar trebui sa vina c.m cam la o saptamana.E ok.si la tine,,dupa ce termini pilulele ar trebui sa-ti vina la 4-5 zile.
Miracol ai intrat in linie dreapta,de acum sa auzim numai de bine
Amalia chiar asa,cum te mai simti,ai mai avut contractii?Uite ca a mai trecut o saptamana

fetelor va multumesc,mi-am revenit,incep sa ma pregatesc pentru ``concediu``,va spuneam ca am vrea sa dam o fuga in Romania,am renuntat,m-am gandit ca poate o sa fiu prea obosita si stresata tot pe drumuri...in cele din urma vine Romania la noi in vizita acolo ,asa ca o sa fie bine.

va pupacesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna fetele! Va invit la o

Va pup pe toate,sa aveti o zi faina.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Sandy, Daniela multumesc!
Credeti ca mi-ar da detalii despre donatoare acum?!
Sunt tare curioasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

needa , eu pentru candida am folosit de fiecare data o singura tableta de Fluconazol de 150 mg in doza unica, si eu si sotul si a fost ok.Costa in jur de 10 Ron.
daniela,planul b nu exista,am zis am zis, o sa fii o fericita graviduta !!!!
speranta,planul tau este asemanator cu al meu,si eu am facut diphe cu 2 zile inainte de terminarea AC.Se face intramuscular cu siguranta.Ai grija ca in urmatoarele 4/5 zile trebuie sa iti vina CM sau ceva de genul,la mine a fost foarte slab cantitativ.Parerea mea este ca daca in ziua 5 dupa terminarea AC nu ti-a venit sa le scri un mail celor de la clinica.
Eu am cerut informatii despre donatoare la inceputul lunii ianuarie in conditiile in care in 31 ianuarie am avut punctia.
miracol,mirivili ati intrat in linie dreapta,Doamne Ajuta fete dragi !!! sunt cu pumnii stransi alaturi de voi.
amaliaro hainutele sunt.....vis , ce mai , frumoase foc !!!

10+
ITI MULTUMESC DOAMNE !


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

irilac,danah cand si cum ati renunat la estradiol si partial progesteron?
danah,faci cerclaj,cum te-ai hotarat?

10+
ITI MULTUMESC DOAMNE !


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Wish , ce mai faci? Esti bine?
Speranta, poti sa o intrebi pe Svetlana, poate afli ceva

Si eu sunt curioasa , dar mie nu mi-ar da de acum detalii,mai e pana in august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Wish dr.Stephan mi-a spus sa reduc Estrimax si PROGESTERON LA JUMATATE din sapt 12 timp de 10 zile dupa care sa le intrerup pe amandoua.Voi fi putin neascultataoare si voi pastra deocamdata 6 Utrogestan.Cerclaj nu fac,merg sapt viitoare sa-mi verifice colul.Tu ce mai faci cu hematomul?Te-ai mai linistit?Te gandesti sa faci cerclaj?
Eu am scapat de candidoza cam de un an cand am luat si eu si sotul NISTATIN pastilute cateva zile dupa care am inceput sa lucrez la sistemul imunitar cu CETEBE si Echinaceea.Cetebe iau si acum in fiecare zi si multumesc lui Dumnezeu sunt bine.
Miracol cat de putin mai ai......ce repede trece timpul...sa fie cu noroc si lipici la bebi(cel putin 2)la cat te-ai chinuit.
Mult noroc noilor aspirante,suntem cu voi, va tinem pumnii.

Mergi la inceput