Clasa pregatitoare 2013-2014 (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

frumu ma surpinde asta! eu tocmai m-am programat la evaluare. am subliniat ca va avea doar 6 ani si am intrebat daca imi mai trebuie ceva de la Inspectorat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumu spune:

Citat:
citat din mesajul lui orchis

frumu ma surpinde asta! eu tocmai m-am programat la evaluare. am subliniat ca va avea doar 6 ani si am intrebat daca imi mai trebuie ceva de la Inspectorat!

Orchis si Danut
('');



serios? nu pot sa cred!!! si fata mea e mai mare.
Am scris pe adresa de mail de la sectorul 6 si am primit raspunsul dupa jumatate de ora.
Tu cum ai facut? mail sau telefon? si la ce sector?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EliaElia spune:

Ai sunat la telefonul de pe linkul cmbrae? Acolo se fac progamarile. Te intreaba ce sector esti, pentru ce anume vrei evaluare(cls 0 sau 1) si iti spun la ce centru sa te duci si la ce ora(poti alege ora).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumu spune:

Citat:
citat din mesajul lui EliaElia

Ai sunat la telefonul de pe linkul cmbrae? Acolo se fac progamarile.






telefonul era ocupat si am scris pe mail la cmbrae_evaluare_cls_1@yahoo.com si am solicitat evaluarea in sectorul 6. si asta pe la ora 14 azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

Da, scrisesem la adresa aceea de email pentru ca telefonul era ocupat tot timpul. Dupa ce am vazut mesajul tau am sunat si mi-au spus ca ...a fost o gresala!! Nu se poate fara o adeverinta de la Inspectorat!! La inspectorat imi spune sa astept sa se deschida tel verde si atunci ma vor lamuri ce si cum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumu spune:

of... nu trebuia sa mai fi sunat... daca aveai programarea cu ziua si ora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumu spune:

Citat:
citat din mesajul lui EliaElia

Ai sunat la telefonul de pe linkul cmbrae? Acolo se fac progamarile. Te intreaba ce sector esti, pentru ce anume vrei evaluare(cls 0 sau 1) si iti spun la ce centru sa te duci si la ce ora(poti alege ora).






ce varsta va avea in septembrie copilul tau? si pentru ce clasa ai optat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EliaElia spune:

Clasa zero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

eu stiu ca daca vrei sa-l inscrii in clasa a-1 a trebuie evaluare ,la clasa 0 nu am auzit de evaluare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

Trebuie evaluare si pt clasa O, daca e nascut dupa 1 sept, uita-te pe metodologie.

Mergi la inceput