Clubul "babelor" FIV-oase 77

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sandy pai nu prea am cum sa fac rost asa repede de restu de bani pana la 5500...si de-asta am zis ca e plan B,ca prin subprogram nu ne costa atat.eu chiar am zis ca numai asa fac FIV in tara.anul asta vreau sa fac ceva,neaparat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Velvet faca-se voia ta unde ai asteptata atata mai astepti cateva luni si faci intr-un loc cu sanse mai mari de reusita.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sandy eu daca as avea banii,acum as pleca la istanbul.

L.E da,pot astepta,mai ales ca nu stim cand vor decide daca va mai fi subprogramul.pe 10 ne depunem dosarul la promed.ca trebuia sa il fi depus de anul trecut.si vom vedea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Te cred aduna-i , mai stai cateva luni in plus si du-te direct int-un loc cu sanse mari de reusita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sandy zici sa nu mai depun dosarul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:


hellloooooo....

si eu tot ce Zen-ul cat casa pe mine...in ciuda vremii de afara am o megadispozitie.
muncesc cu drag si spor...ma sportizez cu constiinciozitate si spor...fac treaba pe acasa...fac pregatiri pentru botez...si uite asa imi trece timpul fara sa simt.

ma duc sa pregatesc cina.
va pup.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sami e bine ca ai praf de zen...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

velvet,sunt convinsa ca starea de bine o am datorita sportului pe care il fac in mod regulat.

am pus friptura la facut.
va recomand cu caldura vasele de gatit din ceramica.
le folosesc de vreun an si sunt incomparabiule cu orice alt tip de vas de gatit.
de vasele din ceramica si de oala sub presiune sunt indragostita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

da,sami,e f bine ca faci sport.eu nu am voie sa fac decat exercitiile mele pt spate.si bicicleta de camera,da sa am grija la pozitia in care stau pe ea.trebuie sa incep iar bicicleta,ca e cuier de f mult timp...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

seara placuta fete dragi.


Mergi la inceput