FIV cu ovocite donate Cap.43

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amalia imi place ai mancat pt fiecare printesa un castronel; Daca Miracol vine la B ma pot intalni cu ea la aeroport la intoarcere.
Oricum mai e un pic pana atunci nu
Puerea gandului e extraordinara cateodata


O luptatoare nu pot sa tin toate posturile, dar acum asa am simtit eu; interesant este ca dupa ce am inceput postul DD m-a scos din butoi ca stiti ca am avut o perioada in care am fost mai suparata si intr-o dimineata m-am trezit pur si simplu ca trebuie sa fac FET; am o serie de semne pozitive legate de FET-ul asta, asa ca ma las in mana lui DD.
Interesant este ca par asa sa se potriveasca toate lucrurile....unul dupa altul si in timp scurt


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

O luptatoare
Pentru inceput, dansul din buric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Amalia Asteptam vesti despre printese. Si de-o fi si print, cu bucurie.

needa, O_luptatoare Multumim de galerie.

Sandy sa dea DD sa fie FTE cu noroc de


Eu azi termin Proluton-ul si de maine trec la faza 2, astept ziua 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Fete dragalase pana vine Amalia cu vestile bune vi le impartasesc eu pe ale mele:so,astazi la morfofetala trim.1 s-au aratat doua putulici,vorbesc la propriu,perfect sanatoase,totul arata bine ,sunt dezvoltati normal chiar un pic mai maricei decat varsta dupa ultimul ciclu...aproape 13 saptamani.Hematomul nu-i mai ameninta,s-a micsorat mult sper sa dispara de tot pana la urmatoarea eco.Dumnezeu ma va ajuta cu siguranta.De mers merg normal la serviciu,fara mare efort dar in mare parte duc o viata normala.Colul era de 3,9.Nu stiu daca sa fac cerclaj profilactic.Asa mi s-a propus dar mi-e frica si sincera sa fiu 90% nu o sa fac.
Sandy nu am vrut sa declansez prea multe discutii.Eu am la activ o fetita infiata si nu prea m-a interesat ce cred altii.Nu traiesc prin ochii nimanui ci doar pentru sufletul meu si al celor dragi.Restul nu ma pasioneaza.
Wish cum mai esti?
Amalia asteptam vesti.
Miracol pumnii stransi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Danah ,
Deci doua putulici=2 baietei ?
Sa-ti traiasca si ajungi cu bine la termen.Despre cerclaj nu stiu ce iti zic, o sa ajute fetele cu experienta de aici.
pentru mamica fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

, scuzati mesajul anterior, am mancat cateva cuvintele
Din graba .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Asa pareau.Cu siguranta vom sti pe la 16 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Gata am venit si noi suntem bine avem 720 gr si 725 grsi foarte sus sarcina deaia ma sufoc mereu medicul crede vom naste la 36s jumatate eu am zis ca vreau la 38ssi el a zis ca o sa cer singura sa nasc ca o sa fie fetele mari la 27s -28s o sa facem injecriile de maturare a plamanilor in concluzie intre 12-19 iunie nastem Doamne ajuta sa ajungem cu bine pana acolo

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Danah eu te sfatuiesc sa faci cerclaj eu daca nu aveanfacut nu cred ca reuseam sa merg pana la capat pt ca una din fetite ma loveste numai in col si fetele de la gemeni 90%au cerclaj acum tu decizi

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Amalia, Doamne Ajuta!
Gemenutele tale vor fi in zodia Gemeni!

Mergi la inceput