FIV cu ovocite donate Cap.43

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amalia, Needa mercic mult; asa voi face si eu voi lua dupa pt ca eu voi face histero dimineata si atunci nu pot sa mananc/beau nimic de cu o seara inainte.

Ce bine-i sa fie aici prietenele de nadejde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Sandy, sa fie cu succes histeroscopia, sa nu gaseasca nimic rau nenea doctoru" pe acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy Doamne ajuta!cand faci histero?ma gandeam poate faci ovizita la Athena

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Amalia, ai fost la eco? Ce fac fetitele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

La 16:30 mergem

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Needa Doamne ajuta! eu cred ca nu vor gasi nika pt ca ma simt fb

Amalia la sfarsitul saptamanii as veni la Atena fuguta ca stii mi-e mie tare draga Grecia si in plus chiar as vrea sa ma intalnesc cu Dr. tau dar dupa acest FET in fct de rezultat; poate imi da el cumva de capat si mie pe toate 3 si asteptam vesti minunate despre balerinele tale de la eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy imi doresc din suflet sa reuseti de data asta nu sti niciodata ce si cum ne incearca DD trebuie doar sa credem in EL stiu ca suna banal cea ce spun si multe ar zice e sa vazut cu saci in caruta si ii este usor sa zica asa dar stiu ca tu nu crezi asta ,iti spun zincer ca am simntit cu toata fiinta ca EL a fost langa mine si ma luninat si aratat calea ,eu sint ca tu ai sa reusesti trebuie sa crezi cu tarie in sansa ta vb cu DD cum ai vorbi cu tine ,spune mi daca stai departe de Mures cand vine Miracol vreau sa iti trimit ceva si cred ca sti ce

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amalia te pupic si multumesc mult ca te gandesti la mine
Da stiu de ce intrebi si sunt din Buc; chiar daca Miracol vine direct din Mures la Atena poate la intoarcere sa imi trimita prin curierat rapid. (vb pe mail pt detalii)
Chiar Duminica am pus in salata putin ulei de a Sf Irini ca mai aveam de anul trecut o sticluta mica mica. (eu stii ca tin post acum)
Nu cred deloc ca e banal ce spui si sunt sigura ca DD a fost langa tine la fiecare pas.
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy ok te anunt cum facem Miracol vine in Buc pt avion dar da e idee buna cucurierul rapidvezi trebuieatat de putin ca sa fi pe acceas lungime de unda cu ceilati sa te intelegi fara prea multe cuvinte
Am papat 2 castronele de ciorbica si zici sa sunt un gandac cu burta in sus

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Sandy, reusesti sa tii post? Wow! Abia astept si eu sa merg la bisericutele unde imi gasesc linistea.
Amalia numele blondinei (pun pariu ca Irini e blondina)banuiesc ca vine de la Sf. Irini de care vb. Sandy, nu?
Asa imi doream si eu candva, sa-i pun numele copilului meu, de la Sfantul care mereu m-a ajutat sa-mi fie ascultate dorintele, ba chiar s-ar fi nascut de ziua lui, dar n-a fost sa fie :(
Hai Needa, pregateste dansul pt. Miracol, Mirivili si apoi Daniela! Cu ocazia asta facem si sport

Mergi la inceput