FIV cu Dr. Dragos Albu 76

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

LIZA feliciari, mamico !!!!!! Sa iti traiasca comoara, sa fie sanatoasa si cu mult noroc in viata. pe 21 te-am simtit, pe la 15.55 intram sa iti fac galerie. eu ma simt ca si "nasa" ei, tu iesisesi de la punctie, iar in timp ca "outul" din care a iesit Teodora era pregatit de noua viata, eu eram in camaruta de langa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri_cri_cri spune:

Liza felicitari!!!!! Bun venit pe lume, Teodora!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Lizafelicitari pentru comoara,sa va bucurati de ea ,sa fie sanatoasa.Bine ai venit Teodora, sa-ti faci parintii fericiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLAMIA31 spune:

Liza: felicitari!! Te imbratisez si pup si mica minune, Teodora Sa fiti amandoua sanatoase si sa aveti parte numai de bucuri!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Felicitari Liza , sa-ti traiasca printesa si sa fie sanatoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

Liza,primul dosar depus si aprobat la ML...eu vreau fetita,sa fie sanatoasa,mancacioasa,norocoasa multi ani de acum in colo draga de Teodora.Unde ai nascut?natural?
Liza cu beta 46,Teo si toate fetele albe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

Liza: multe felicitari mamico! sa va traiasca fetita sanatoasa, sa va umple viata numai de bucurii. ma bufnit plansul cand am citit vestea ca minunea s-a intamplat. chia mi-am pus mana pe burtica si eu si ma gandeam si eu la fetita pe care o port in pantec si gandul cand o voi tine si eu in brate.
multi pupici si tie si fetitei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

fetele, azi am fost harnicuta. ramasesem mult in urma cu informatiile de pe prima pag, asa ca vreo 2 ore am rasfoit capitolele din urma sa actualizez. Va rog sa va aruncati cate un ochi si sa imi atrageti atentia daca am gresit/omis ceva.
andra mamaica cu burtica si sper ca in aprilie sa ai confirmarea ca ai o fetita cu fundita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

QiaoBing: la ultima ecografie de la 15 saptamani mi-a spus dr Albu ca este fetita si nu cred ca s-a inselat, eu asta am simtit de la inceput. oricum de forte mult timp am inceput sa simt fluturasi iar de saptamana asta am inceput sa simt ceva mai mult. Abia astept sa merg pe 18 aprilie la ecocrafia de morfologie sa o vad cat de mare a crescut. te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

qiao (nu e f important, dar m-am exprimat eu gresit -nu am fost chiar asa productiva doar din stimulare IA: au fost 10 foliculi - si asta a dus la decizia de transformare in FIV intr-adevar, 9 s-au dezvoltat bine, si mi-au extras in final 5 ovocite. lunea viitoare aflam rezultatul testului....ah, nu v-am spus, din cei 4 embrioni rezultati, 3 au fost transferati si unul lasat sa se dezvolte; desi a spravietuit, nu a fost de calitate f buna, incat sa-l congelam...insa embrioloaga a zis ca e o veste buna faptul ca s-a dezvoltat in continuare, pt ca cei transferati erau, teotetic, de calitate mai buna)

Mergi la inceput