FIV cu Dr. Dragos Albu 76

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

hatice, scriam in acelasi timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

cumintzica12
postul E Enterteiment e disponibil si in alte retele.
Asa e Giuliana, ca si mine , provine dintr-o familie numeroasa, fara probleme medicale si cu toate astea, noi suntem deosebite .

Daca aveti timp, luati-va servetele si urmariti-le povestea, va va inspira, va va da putere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Liza felicitari mamica fericita de Teodora! Sa fie in continuare mancacioasa si sanatoasa, sa va aduca numai bucurii si sa va simtiti cei mai impliniti parinti alaturi de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Cumintzica da, esti masochista. Atunci cand fetele iti recomandau sa te uiti la filmulete se refereau la ceva mai relaxant si nu la ceva care sa-ti dea emotii.
Azi lasa-te sa fii rasfatata si preia repede stafeta de la Liza, sper ca-ti plac fetitele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

ella, pai sa stii la fel fac cand plec cu avionul: ma uit la 'dezastre in aer' (emisiune pe discovery despre accidente aviatice)... dar la injectie, nu ma pot uita - in schimb, l-am convins pe sot (m-am cam plictisit de vizite la medlife) si aseara mi-a facut prima injectie (la medlife, de fata cu asistenta), iar in seara asta incercam (vorba vine, eu tot nu ma uit!) acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

ella, saru'mana, iar la intrebarea daca imi plac fetitele...stii cum e? cand pleci la drum, ai diverse 'pretentii': imi doaream baietel , sa nasc la inceputul toamnei (ca sa slabesc pana se face cald iar) dar sa nu fie zodia fecioarei (ca mi se pare mie ca suna ciudat la un baiat)...am renuntat rapid la pretentii cand am vazut ca timpul trece si nu se intampla nimic...acum, toate alea mi se par naivitati, superficialitati.... nu-mi doesc decat un bebe (sau 2) sanatos(i), indiferent de sex...
deci nu ma supar deloc daca preiau stafeta de la liza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Cumintzica,trebuie sa o urmzi pe Liza
In ziua cand eu am nascut-o pe Irinuca,o fata draga de aici,Anastasia, a avut punctia
Irinuca i- a purtat noroc si acum,Anastasia are doi baietei
Liza cu drag iti preda stafeta,iar Teodora se va juca cu baieteii sau fetitele tale



Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

liza felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monik33 spune:

Felicitari Liza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

Liza o imbratisare mare-mare pentru tine si pentru printesa! Sa fiti sanatoase amandoua si fericite si sa aveti o viata minunata alaturi de proaspatul tatic! Felicitari din tot sufletul!

Mergi la inceput