FIV cu Dr. Dragos Albu 76

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fluturas82 spune:

Iti multumesc frumos Liza pentru raspuns!
O sa asteptam atunci 2 sapt sa vedem daca o primim prin posta. Sper totusi sa o primim mai repede de 2 sapt avand in vedere ca nu mai sunt zile libere in perioada asta, dar cand vine vorba de stat...nu stii niciodata!

O zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns London2012 spune:

Cumintzica, FELICITARI SI IMBRATISARI!!!!!

andra1980, eu cu Dr. Albu o sa nasc. L-am intrebat chiar de la primele eco cand este estimat termenul si urmatoarea intrebare a fost daca este in concediu in perioada respectiva. Si nu este in concediu :)

Fetele albe, !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Fluturas mie mi-a dat adeverinta in aceiasi zi ,am facut cererea si mi-a zis in 2-3 ore ca este gata ........asa ca la mine sa rezolvat repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

neata fete albe,
London2012: In legatura cu nasterea si eu am vb lainceput cu el si mi azis ca ne vom mai auzi de la 20 - 25 saptamani sus sa vedem cum vom proceda. practic nu a fost ceva negru pe alb. oricum pe 17.04 (21 saptamani) voi merge la Dr Albu pt triplu test si vorbesc cu el atunci, nu cred ca nu o sa fie de acord. Normal eu intru pe 25.08 in 40 saptamani, dar daca ii voi spune ca vreau cezariana obligat ma va programa mai devreme nu?
Tu si bebei sunteti bine da? Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

cumintzica
felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
acum am vazzut ca avem puiuti la purtator:) Doamne ajuta! sa ai parte de o sarcina frumoasa,sanatoasa!!!!
am rezolvat cu infectia...e coli in secretie vaginala si am plecat imediat la medlife unde am primit tratamnet cu zinat si ovule pentru 10 zile.o sa fie bine...sunt sigura
fetelor sa o copiati pe cumintzica ,da?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Cumintzica felicitari!sa stea in culcus la mami pana la termen!aveti grija de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

cumintica ce embriolog ai avut la fiv?Terry?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

qiao asa e!
andra, monika, london, alynutza, va multumesc
angelica, pety, insinuati ca ar fi mai multi bebei? valoarea beta nu a fost prea mare...nu cred sa fie mai mult de unul...
dar pe 15 aflam
angelica, nu, nu l-am avut pe terry, ci pe aura chitu, insa eu zic ca a fost f bine, de vreme ce au fertilizat 4 din 5 ( 2 nu din prima, ci dupa ce le-a schimbat mediul, cel putin asa mi-a explicat...mie mi-a placut de dansa).

asa cum zice si pety, va doresc sa treceti toate prin momentele prin care trecem noi acum



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns London2012 spune:

andra1980, Suntem bine :) Asteptam cu nerabdare morfo de 32 de saptamani pe 15 aprilie! Parca nu mai trece timpul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

buna feteleor...revin astazi cu o MAREEEE INTREBARE.....am cumparat menopur ,clexane si diphereline si am constatat ca ca nu am seringi.cum se fac aceste injectii
?imi trebuie pen sau seringa?
va multumesc anticipat

Mergi la inceput