FIV cu Dr. Dragos Albu 76

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

Wow, Liza...acum am vazut poza superba bebelina ... Sa fie sanatoasa si baftoasa ca frumoasa e deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

ella
marystrumf, asa e, stie doctorasul nostru ce face
dellya sa stii ca ti-am simtit incurajarile ...desi mi-am cam dat seama in weekend, sigura nu eram nici cand am vazut cifra, am dat sms si luciei si dr albu sa intreb daca valoarea aia inseamna sarcina
fluturas, lumimar, annika, lauricea, crystyne, liza mi-e greu sa-mi imaginez ca chiar e un bebe acolo...nu indraznesc sa ma bucur inca...cel putin pana la prima eco...pe care imi pare rau ca nu o prind la dr white (mi-a zis lucia sa programez in 2 saptamani la de stan, dar eu am pastrat si programarea la albu de pe 22).
nici nu stiu cum sa fac mai departe sa ma urmareasca dr white ca trebuie sa se si potriveasca disponibitatile lui cu datele la care am eu nevoie...

pety, i-ai scris luciei? poate poti urma un tratament odata cu cel de fiv...e clar ca daca e infectie (cauzele pot fi multiple, e greu sa identifici 'vinovatul') trebuie tratata, inainte de fiv efectiv...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Annika, multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Cumintzica, eu n-am reusit sa ma potrivesc cu dr.Albu nici macar pt o eco... Mai intai m-a trimis la Parfene, ca i s-a ivit o problema, apoi restul eco le-am facut cu Andreea Muntean, care e ff buna. Asa ca sa nu fii prea dezamagita daca nu se intampla asa cum programezi. Ideea e sa nu iti pierzi ore in sir asteptand sa intri, ca tu trebuie de acum incolo sa te menajezi, sa faci un cuibusor primitor pt puiul/puii tai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

cumintzica felicitari, sa ai o sarcina usoara si asa cum zicea si liza bebel sau bebei sanataosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

cumintzica yupiiiiii !!!!! felicitari. ca o fi eco cu stan sau dr W, impoartant e sa fie totul bine si sa auzi inimioara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monik33 spune:

Uauuu!!Felicitari Cumintzica! Sa ai o sarcina usoara si un bebelus sanatos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

CUMINTICA FELICITARI!!!!!!!!Ai un beta destul de maricel ,tin pumni sa ai o sarcina sanatoasa dusa la termen !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturas82 spune:

Neata Fetelor!

Astazi a fost sotul meu la CASMB pentru a lua acea adeverinta de la ei, pentru dosarul de FIV. L-au pus sa completeze o cerere si impreuna cu adeverinta pe care a primit-o de la servici, a depus-o acolo. I-au dat un nr. de inregistrare si i-au zis ca o vom primi prin posta acasa cu confirmare de primire. Aveti idee cat o sa dureze pana o sa primim aceasta adeverinta? De ea depinde data cand vom putea depune dosarul pentru FIV. Si la voi a fost la fel? Tot prin posta ati trimis-o? Eu am emotii, pentru ca am inteles ca d-na de la ghiseu nu prea stia despre ce e vorba.

va multumesc mult pentru raspunsuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Fluturas, eu m-am dus la CASMB dupa 8 zile si am ridicat adeverinta. Dar pt ca la mine a fost o problema legata de unul din locurile de munca, a scos si sotul meu adeverinta. Nu ne-am mai dus sa o luam pentru ca urmau sarbatorile de iarna si nu avea rost sa ne grabim, deci au trimis-o prin posta. A durat vreo 2 saptamani.

Mergi la inceput