LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (48)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA!

LA MULTI ANI DIANA EMILIA!!! IPARPALA SA ITI TRAIASCA PRINTESA SI SA ITI ADUCA NUMAI BUCURII!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

La Multi Ani, Diana Emilia!!!
Lidia, sa-ti traiasca comorile, sa fiti sanatosi si fericiti toti patru!

Fetele care stati la casa, v-ati apucat sa puneti ceva flori prin curte?
Azi a fost si la noi frumos, in sfarsit!!! Dar cum se anunta frig pe la sfarsitul saptamanii, as mai astepta putin.

Ah! Si am facut o ciorba de spanac proaspat, o minunatie .
Asa ca de primavara
Puup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alina06 ciorba de spanac cred ca o sa fac si eu, mi-ai dat o idee buna nu am facut niciodata dar cred ca se face ca cea de salata
si salata din spanac crud cu diferite legume, praz, este foarte buna

ma pregatesc sa plec acasa, merg sa iau spanac din piata.
aseara m-am intalnit cu o prietena , am zis ca stam si noi putin si cand colo ne-a apucat ora 21. la 21.30 am ajuns acasa, Anastasia deja dormea.

cand nu doarme ziua, seara este franta, adoarme de la 19 pana dimineata la 7 o oboseste buni toata ziua mai ales ca stau afara cate 3-4 ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

La mine inca nu e 12 asa ca
Diana Emilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Buna dimineata sau noaptea cum sa spun!
Noi azi am venit acasa de la maternitate. Am nascut dumineca dimineata la ora 3. La 1 mi s-a rupt apa, iar la 3.04 eram cu Anastasia in brate.
Contractii dureroase pentru dilatare, nu am avut mai deloc, pana m-am suit pe masa si a trebuit sa imping. In schimb expulzia a fost mai grea ca data trecuta, dar mai rapida Anastasia avand 4kg si 57 cm. Am nascut cu aceasi echipa de data trecuta, aceasi moasa draga si acelasi doctor mereu la datorie si iara am scapat cu funduletul intreg cum se zice.
Recupararea mult mai rapida si de data asta am stat la rezerva. Mult mai bine .
Va pup pe toate!

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
38 saptamani+ AMR 2 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

LA MULTI ANI cu intarziere pt motata mica DIANA sa fii sanatoasa si norocoasa ca frumoasa esti foc sa-ti traiasca puiutul mami


si felicitari felicia bine ai venit Anastasia sa fii sanatoasa pui mic, sa fii cuminte si papacioasa mami refacere rapida desi la o asa nastere sigur te-ai refacut deja sa intri sa ne mai povestesti cum e cu 2, ce zice surioara mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

o veste buna de dimineata!
Felictas felicitari! Anastasia sa-ti dea Dumnezeu fericire , sanatate si noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

felicitari Felicia!!! bun venit Anastasia!!!

la multi ani puiut mic Diana Emilia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Felicia felicitari!!!! tot am intrebat de tine. Ce ma bucur ca totul a fost bine si rapid. Anastasia bine ai venit!!!!!
Vinerea viitoare sunt in Cluj.

La multi ani Diana Emilia, fetita frumoasa!!!!!Lparpala sa-ti traiasca copii si tu sa te bucuri de ei.

Lavi tu de ce nu mai intri?

Strunphitza sunt tare suparata pe tine ca ne-ai lasat pentru FB.

Alina flori n-am pus inca, astept sa-mi infloreasca zambilele, lalele. Poti sa pui pomi , arbusti ornamentali, in gradina mazare, ceapa, usturoi, morcovi, salata, spanac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata, fetelor!

ce veste minunata Bine ai venit, Anastasia! ma bucur ca a fost totul bine, usoar...mami, sa fiti sanatoase amandoua, sa te refaci repede si sa te bucuri de comori! si mult laptic!

Mergi la inceput