FIV Turcia - 6

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Buna dimi,

Ama, felicitari pentru rezultatul de la amnio! De-acum, relax pana iti vine bucalata.

Nanne, miss you hunni! Arunc un ochi in WE, sa vad ce-ai mai pus la cale! hug-hug!

Lore, Ralu are perfecta dreptate, e tare fain cum pastoresti topicul! Ralu, hugs!.
Fetelor va pupic pe toate si va doresc tone de ZEN si mult curaj in harem!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

Buna, fetelor!

Bebel voi intreba pentru tine daca se aplica vreun discount la a 2a incercare

Suntem bine, Maine dimineata avem punctia, marti primul ET si daca se dezvolta bine joi al doilea ET. De vizitat mai putin caci sotulache lucreaza toata ziua pe laptop iar eu mai fac cate o plimbarica prin cartier dar nici vremea nu e prea grozava.

Btw, pentru cine e interesat de Clexane, eu l-am gasit la 2 farmacii in Cluj, eu am cumparat de la Sensiblu cu aprox. 150 lei cutia de 10 doze.

Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Vreau_bebel eu te incurajez sa mergi mai departe.
Urmeaza FET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Turqoise ms mult dar deja am rugat o eu pe Daniela sa intrebe.
Hatice din pacate nu am omuleti de zapada...
Va pup si va multumesc tuturor ce mi ati fodt alaturi aici si pe privat

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
FIV 2 - februarie 2013 Dr. Tayfun Istanbul-Acibadem -ou clar
DOAMNE AJUTA-NE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Vreau_bebel iarta-ma..asa ramasesem cu impresia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

vreau-bebel anul trecut, cand am facut fiv-ul la turci, nu aveau reduceri la a doua procedura. De fapt, ne-am imprietenit cu un cuplu care era la a treia procedura si nu primisera reduceri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

vreau_bebel esti tanara, mai poti incerca.
sfatul meu e sa continui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploaiedevara spune:

bebel,
turqoise, bafta maine la punctie Sa se lase cu embrionasi de calitate!
tot haremul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Bebel,stiu ca esti curajoasa si ca vei trece si peste acest mare hop din viata ta.E bine ca totusi te interesezi de reduceri,poate exista totusi o oportunitate sa faci mai ieftin FIV-ul la ei tinand cont ca ati avut o gramada de cheltuieli data trecuta.Mie mi s-au parut tare generosi si scriu asta pt ca m-am asteptat sa cheltui mai mult,cand am primit lista de la ei congelarea costa 500 euro si IMSI 250 euro,bani care eu nu i-am dat pe atunci.
Turqoise,bafta maine !Dupa cum decurge totul la tine,parca vad ca te pregatesti de gemenasi.
Lara,,fata draga si bine te-am regasit!Imi place sa scriu aici,ma regasesc mult pe topicul acesta si sper sa il vad plin de gravidute si de mamici cat mai repede.

Mergi la inceput