Chirurg bun in Bucuresti

Chirurg bun in Bucuresti | Autor: monalac

Link direct la acest mesaj

Am o problema cu operatia de cezariana,care nu se mai inchide.Se pare ca trebuie sa fiu operata cu anestezie generala,pt ca nu s a mai gasit niciun fir si trebuie cautat si curatat mai in profunzime.Insa vreau sa merg la un dr bun,care sa ma trateze uman.As merge initial la clinica particulara,daca nu se poate sa ma consulte in spital,dar operatia vreau sa mi o fac in spital,din motive financiare.
Va rog din suflet sa mi recomandati un chirurg bun,care sa activeze intr un spital bun[sau macar cu toaleta in camera ].Si sa mi spuneti cum ajung la el.La sfarsitul lunii martie fac rost de niste bani si vreau neaparat sa merg sa ma operez,pt ca operatia supureaza si sangereaza (desi e deschisa f putin,intr un colt}.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Doamne Mona, inca ai aceasta problema ? Imi pare tare rau, sper sa te indrume fetele cunoascatoare



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

Giulia,din pacate,da.Si eu sper ca voi ajutata cu sfaturi utile,ca am cheltuit o gramada de bani si n am rezolvat nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Esti din Bucuresti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

Miria,sunt din Giurgiu,deci pot ajunge la Buc. Ieri am fost la spit Militar,am cunoscut o asistenta care m a dus la un medic chirurg de chirurgie vasculara ;G abriela Popescu.M a taiat mai mult si mi a bagat o pensa,dar n a gasit nimic acolo.Mi a spus ca i se pare ca se simte ceva mai dur ,inchistat,dar e prea in interior si nu poate ajunge acolo.Mi a recoltat secretie de acolo,rezultatul il iau peste 5 zile.Mi a spus ca e clar ca va tb sa fiu deschisa mai mult,dar ca tb sa merg la medicul care m a operat...Iar eu exact la ea nu vreau sa ma duc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Of Doamne :(
Sper sa rezolvi cu bine problema asta.
Oare dc ti a spus sa mergi la acelasi medic ???


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadalinaM spune:

Dr Ion Ionut la Giulesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Of Doamne :(
Sper sa rezolvi cu bine problema asta.
Oare dc ti a spus sa mergi la acelasi medic ???

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Pai corb la corb nu scoate ochii, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

in Tm as fi stiut catre cine sa te indrum....
multa sanatate si bafta sa dai peste un dr bun de data asta, inteleg de ce nu mai vrei sa mergi la cea care ti a creat pb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_78 spune:

Buna!

Iti recomand din suflet, Dr. Nicodin Ovidiu - Sef Sectie Ginecologie, Spitalul Militar Central - Bucuresti.
Daca te intereseaza, iti pot da nr lui de telefon.

Multa sanatate si sa ne tii la curent,
Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

Multumesc pt recomandarile de dr.Deocamdata ,ieri a venit rezultatul secretiei colectate din rana-infectie cu stafilococ.Eu deja luam antibiotic,ofloxin,si conform antibiogramei,pot continua cu el inca o saptamana(in total doua),plus un alt antibiotic pe care il pun in rana.Daca nici acum nu se inchide,e clar ca va tb sa fiu redeschisa.Are cineva idee daca stafilococul asta s ar fi putut transmite la copii si daca un exudat faringian si nazal ar putea elucida acest lucru?Si inca ceva-daca nu scap de acest stafilococ,e adevarat ca pe un sistem imunitar slabit pot face septicemie sau meningita bacteriana?

Mergi la inceput