FIV cu ovocite donate Cap. 42

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

speranta2, inteleg ca mai ai foarte putin pana sa intri in focuri. Pe cand ET?
danah Felicitari pentru cele 12 saptamani!
Wish42 Nu poti discuta cu dr. cu care ai facut FIV-ul daca e necesara sau nu modificarea dozei de Clexane? Cred ca are mai multa experienta cu hematoamele in sarcina decat hematologul. Sa stai cuminte in pat si sa ai grija de buburuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Amalia ce mai fac fetitele?ai grija de comorile tale!te-a ajutat Dumnezeu si o sa te ajute incontinuare pentru ca si tu ai ajutat multe persoane,iti doresc sa ai o sarcina fara probleme si bebelusi foarte sanatosi si cat mai la termen!pup toate burticile si pe cele in devenire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Amaliaro Credeam ca numai eu petrec seara pe la subiect. Imi plac la nebunie Anotimpurile lui Vivaldi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Alynutza26 Poti sa imi spui cate ceva despre tine? Daca nu te deranjeaza. Incerc sa va cunosc cat pot, pe fiecare. Scuze, dar nu ti-am vazut povestea pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Alinutza multumesc doamne ajuta si la tine si la toate femeile ce isi doresc copii
Gargaritele mele cresc dau din picioruse ne iubim ascultam muzica si au in fiecare seara program cu bunicutele

amalia tsakoniati
23++ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna dimineata fete!
Wish, Danah sarcina usoara va doresc si bebei sanatosi si la termen!
Amalia, frumoase nume ai ales pentru fetitele tale
Miracol, Mirivili se apropie ziua cea mare, sa va ajute D-zeu sa vi se indeplineasca visul.
Enique, Speranta mult succes si sa ingrosati randul mamicilor de aici.
Va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Wish eu nu facusem analizele de trombofilie cand am facut transferul la Reprofit.Dar de capul meu am inceput clexane 0'2 din momentul transferului.Cand am aflat de hematom doctorul meu mi-a indicat sa fac rapid testarea de trombofilie,deoarece se presupune ca in unele cazuri asta ar fi cauza. Evident am FACT.V LEIDEN,gena MTHFR ambele mutatii herterozigote.Am intrat pe clexane 0,4 cam de 2 saptamani si parca s-a mai diminuat de fapt e mai bine. Eu 2 doctori am intrebat si ambii mi-au spus sa nu intrerup clexane.Si eu am trecut prin aceleasi faze cu citit pe internet,panicat,mers la eco in fiecarte saptamana.........si acum de abia astept sa merg marti la eco.Oricum vezi ce spune medicul tau.....e foarte important
Multumesc fetelor pentru felicitari......eu zic ca marti o sa vin cu vesti bune....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Buna dimineata fetelor!
Lume noua multa pe aici sa fie cu noroc si pentre fetele noi venite si sa va vedeti visul implinit,pt ca nimica nu e mai frumos pe lumea aceasta decit sa fim mame.
Bebelinu meu mi-a zis mama la 3 luni si o saptamana,de atunci cind plinge si vrea sa-l iau in brate face memememe.
Avem deja 4 luni jumate si aproape 8 kg,e mare spune si Dr.arata ca un bebe la 6 luni si foarte precoce,deja a inceput sa si manance .Se culca seara la 21-22 si pina dimineata la 5 doarme atunci se trezeste pt o sticla de lapte s baga somn mai departe.
Cine a mai nascut? eu am pierdut firul de tot...
O zi buna si am sa mai revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Miracol esti in gandul meu si sa-ti dea Dumnezeu sansa sa-ti indeplinesti dorinta.E foarte greu pentru noi drumul catre ceva ce altele primesc chiar cand nu isi doresc.
Bafta tuturor fetelor care urmeaza sa intre in focuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Bunaaaa,


am ajuns si eu la birou.
Mirivili, Enique, stiu ca si Daniela74 are ET in mai, dar nu stiu data exact.
Ma bucur ca s-a animat atmosfera pe aici.
Puteti conta pe ajutorul meu oricand si in orice privinta.
Eu cred ca voi merge pe varianta romaneasca a medicatiei.
Fetelor, v-ati facut rezervari de hotel?
Amalia, Miracol, Alynutza, Sandysper ca n-am uitat pe cineva.

Mergi la inceput