FIV cu ovocite donate Cap. 42

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Speranta tu cand ai ET?
Eu mai am de asteptat pana in august
Rezervare nu am facut inca, mai e timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Scuze Mirivili, acum am vazut ca ma intrebai cand am ET.
Teoretic, punctia va fi pe 17 iunie, urmand ca ET sa fie pe 20, daca sunt embrioni de 3 zile, sau pe 22 daca vor fi de 5 zile.
Sper sa se dezvolte bine, sa ajunga la 5 zile, pt ca, teoretic, au mai multe sanse de implantare.
De abia astept sa imi povestesti cum a fost.
Daniela74, ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Looana felicitari!
Bebelinul tau e un frumos si-un dragalas, sa creasca mare si sanatos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

De fapt Need ma intreba.
Scuze fetelor, am stat aseara pana tarziu sa fac mancare.
M-a pocnit, mai nou, mania gatitului.
Mi se pune pata sa fac un fel de mancare si nu ma las pana nu il fac.
Aseara m-a gasit sa fac fasole. Va dati seama cat a durat. Am mai facut si salam de biscuiti.
Dorm pe mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:


Loanaeu il stiu pe puiul tau si sunt topita dupa elare si de la mamaita care il lauda mereu

Sperantaasa a fost la mine punctia pe 17 si ET pe 22 iti doresc din suflet sa ai o reusita ca a mea
needasa vezi ce repede trece timpul si acus ajungem in august

Mirivili asta era si scopul meu ca cat mai multe fete sa il cunoasca pe dr Mamas sa vada ce OM special este si cat conteaza sa comunici cu medicul tau si nu in ultimul rand partea economica care este foarte importanta in cazuri de fiv

Va pupicesc si sa aveti o zi frumoasa la Athena sunt 20 de grade


amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Matusico sunt geloasa pe tine ca ai 20^ la noi e abia 5 si eu care am chef de plimbat,off vremea aceasta sa vina odata vara ca destul am stat 9 luni in casa ....dar tot ma duc cu masina un pic cu Bebelinu la cumparaturi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Loana pai veniti pe la matusica la caldurica sa il smotocesc si eu pe putzulica putin sa ma cert cu el:))))

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Vreau si eu 20 grade
Soare e, dar e racorica.Sau poate sunt eu mai friguroasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

danah ufff,ce bine ca mi-a scris.M-am mai linistit.Multumesc.
Cand zici ambele mutatii heterozigote te referi la FactorVLeiden+genele MTHFR?
Mai spune-mi te rog si nr de kg sau daca ai mult sub nr meu de kg, obtinute cu succces in urma vitaminizarii de-a lungul fiv-urilor
Eu sunt sigura ca o sa vi cu super vesti de la eco de marti,ca totul o sa fie bine.
amaliaro 20 grade !!!!! ce bine !!!
Eu ma uit afara,soarele este puternic si incalzeste,cred ca e bine afara dar in nici un caz 20 grade.Sa te bucuri de ele!
Looana este la fel de frumos baietzelul tau ca intotdeauna,mie imi e tare drag.Sa-ti traiasca.Acum ma uit pe pozici.
mirivili trimis mail la Brno , chiar nu stiu de ce nu m-oi fi gandit sa-i intreb si pe ei
I-am rugat sa-mi raspunda astazi,sa vedem.

8+
ITI MULTUMESC DOAMNE !


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Bun venit fetele! Sper sa reusim si noi sa ne tinem puii in brate! De fapt, sigur o vom face. Ma chinui si eu azi sa completez chestionarul. Sunt curioasa in ce perioada ma programeza. Poate ne intalnim la Brno. Ar fi super, mai ales ca eu voi sta singura in perioada ET.
Apropo de transferul banilor. Cum pot sa trimit avansul acela in afara de transfer bancar?
Pupici tuturor!

Mergi la inceput