Piersicute de iulie august (31)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Valy, exact bubite din alea a facut a mea de aseara. Erau rosii pe piept si burtica. Azi se mai vedeau doar cateva, dar se simt la mana. O sa merg la pediatra sa vad ce-mi zice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Porumbita, multumesc. Stiam ca mai era cineva care dadea borcanse si zisese de cele nemtesti, dar nu mai imi aduceam aminte cine.
Are un DM langa apartamentul unde sta si probabil Babylove o sa primesc.Sunt chiar curioasa ce gaseste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

La multe lunite Nectarel Dragonel!!!
Wow, deja a implinit 10 luni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

LML NECTAREL!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ola fetelor

Valy ms de update, daca vrei carne de pui am o sursa
Bioderma atoderm pp si am coborat nivelul de vreo luna

Bb tei deschid in auchan la fostul kia bi

Am fost la BE si am luat una alta
Din pacate nu am rezonat cu dna de la hip si nu am luat scutece, voi lua de la alta dna, am cartea de vizita

Eu nu am gasit caisa 100% fruct , doar hipp mere si pere sau mere si banane

Stiti cu ce papa irina legumele?? Cu seringa de nurofen, fructele in schimb cu lingurita
La legume doar la seringa deschide gura

De la targ am luat o sirena de apa si un catel vulli si niste lucruri danina si starbest

Era f aglomerat pt o zi de joi

Dana

Lml dragonel nectarel

Fetelor unde sunteti ???

Roxi,Ana, Laura unde sunteti? Ati fost la targ?

Ana am probat colacul, i l-am pus singura si a fost ok dar inainte de asta i -am aratat fetei cum se pune, adica mi l-am pus eu pe gat ca sa vada ce este si i l-am dat sa se joace un pic cu el

Este super colacul dar s-a inrosit la gat nasol de tot, are pielea f sensibila

Sa vdm cum ti-l returnez

Sa va spun ca am chemat aseara salvarea pt mine, am o gastrita si s-a combinat cu o colica biliara, am suferit cateva ore bune!!!Sa va mai zic ca a venit salvarea dupa 2 ore, exact cand chemasem medicoverul( unde am abonament si nu stiu de ce nu i-am chematdin prima,? Off
Am dormit doar 3 ore asta noapte iar irina ca in nici o noapte s-a trezit doar la 2 si la 5 sa pape

Pup



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Eu sunt pe-aici... Nu am ajuns inca la BE, maine. Colacul, vedem in weekend daca sunteti prin Bucuresti. Uite chiar de iritatie nu a pomenit nimeni, si V se inroseste un pic de la el! Vreau si eu pui de la sursa ta!

Nu mi-a trecut prin cap sa ii arat ce se face cu el, ci doar i l-am dat sa se joace. O sa retin ideea cand va fi vorba de altele.

Sanatate Ile! Iar I, draga de ea, te-a stiut, te-a simtit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ana asa e ea, ai dreptate

Daca vrei pui numai in weekend ii aduce
Mie imi aduce duminica, atunci ii taie , trebuie sa vii sa il iei ca sa il portionezi proaspat
Plus oua si salata de curte fara porcarii

Trebuie sa ii spun pana sambata

Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Eu ii arat cum pun caciula, cum pun ser in nas, cum pun picaturile in gura, etc, cum ma pieptan ma rog doar mimez asa cu peria ei , cu seringa etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

LML Nectarel!!!!!!!!!!!!!


Ilenutza, cu cat iei puiul? esti sigura de sursa? M-ar interesa si pe mine...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drusu spune:

Ilenutza, sanatate si ai grija de tine!
De puii din comert de la Coco Rico, Fragedo sau Agricola, ce parere aveti? Chiar or fi fara hormoni? Cu antibiotice sunt sigur tratati...

Mergi la inceput