Clubul "babelor" FIV-oase 76

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

neataaaa....

qiao,nu mai am ce sa-mi fac la sprancene.
o sa refac tatuajul dupa ce o sa se stearga ca e semipermanent...dar pana acum vad ca e bina,la locul lui si a trecut 1 an de cand l-am facut.

tannoo,va pup apasat pe toti 3.
sper ca sunteti bine si fericiti.


o Duminica frumoasa tuturor.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata

o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Vaiiii, babute si mosnegi, acum am ramas si eu singura, fara rude, fara prieteni, fara sot si-am intrat sa salut, ca weekend linistit nu mai pot ura, ca trecu

Uite ca va urez o saptamana usoara, ca noi nu prea mai avem parte de asta, asa c-o urez unor oameni dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

hellllooooo
ce faceti???

m-am inscris la cursuri de belly-dance
cand a auzit Samiroiu...mi-a zis: eee...asa innebunesc unii ...la batranete
dar eu sunt incantata si nu-l bag in seama.
sa rada el de mine ca n-o sa-i prestez niciun dans dupa ce o sa invat sa ma unduiesc precum o cadana.
cursul e structurat pe 2 module:incepatori si avansati.Fiecare modul dureaza 3 luni si fac 2 oe pe saptamana.

asa ca pe langa zumba si pilates bag si belly-dance acu'.


va pup si va doresc o saptamana usoara si frumoasa.
pe mine sa ma scuzati...ma intorc la norisorii mei pe unde m-am cuibarit nu numa' cu capu' ci cu intreaga fiinta ,de o vreme dar mi-e bine acolo.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Si eu va urez o sapt.linistita si.....calduroasa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

sami as vrea sa am si eu posibilitatea sa fac activitati ca tine.frumos...

Ari

incep sa am emotii pt miercuri.sper sa nu imi gaseasca cine stie ce balauri...sau sa imi zica ca am trompele nu stiu cum...offf!

va intreb si eu-dupa histeroscopie imi vine menstra normal?sunt ceva dereglari?ca am citit ca pot fi.da vreau sa stiu de la voi.multumesc

o saptamana usoara tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Neataaa !
samiruta se vede treaba ca tayfunelul ti-a transferat si putin sange de cadana As veni si eu, dar nu stiu cum se face ca in ultima vreme nu imi mai ajunge timpul
aristicule
tannoo ohooo ! ce onoare Pupam juniorul si asteptam o noua poza de profil actualizata.
velvet eu am facut histero in z10, am avut o eliminatre de cheag urias a 2-a zi (avusesem o sinechie care a fost inlaturata), am tot tinut-o in mici sangerari cateva zile care au dat pana la urma in cm (in z17 !!) In rest, m-am simtit ok. Tin pumnii sa treci usor peste investigatie si sa fie totul roz bon-bon pe acolo.
fetele, fug la endocrinolog. am fost asa de flower-power in ultima vreme ca am uitat sa imi mai verific tiroida si au trecut 6 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Qiao neata.multumesc mult pt raspuns si multumesc pt urare! si eu tot in Z 10 sunt miercuri.mult succes la endocrinolog!

L.E Qiao,acum am realizat.ti-a venit menstra in Z 17?eu am menstra regulata.cam 28-29 de zile.in functie de ziua cand ovulez.deci o o sa imi vina mai devreme luna asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Velvet- eu am facut 3 histeroscopii operatorii si dupa fiecare am avut mici scurgeri ... se curata uterul ...
Insa de dereglat nu stiu ce sa-ti spun...
Eu tot timpul am fost o dereglata ... nu am avut niciodata CM ceas ... imi venea si la 30 zile .. 45 .. 60 ..90 ... sau chiar 6 luni ...
Organismul fiecarei persoane reactioneaza diferit...

Dupa primul fiv mi-a venit de 3 ori intr-o luna :
pe 01.03.2012
pe 14.03.2012
si pe 30.03.2012 ....
ma speriasem ....

Acum dupa ultimul tratam. de fiv .. .m-am reglat ... si nu-mi vine sa cred ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

elly multumesc pt raspuns

Mergi la inceput