FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joannaalx spune:

Imi...exact asa a fost si in cazul meu...sange maroniu si pe aplicator si pe absorbant! nu te impacienta pana nu faci beta. Eu dupa ce al facut beta la o saptamana mi-au inceput sangerarileexact ca la ciclu! am fost si eu disperata si stiu ca e usor sa-i spui cuiva sa se relexeze in situatii din astea, dar positive thinking chiar ajuta...crede-ma. Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna ziua

Imi multumesc mult histero a fost bine,in sensul ca nu am nimic in uter.de fapt post histeroscopic a observat dr putin lichid nu stiu ce inseamna.ceea ce ma ingrijoreaza este ca mi-a zis ca trompele sunt slab permeabile.cum a vazut el asta?la HSG acum un an jumate erau permeabile.si stiu ca la HSG se vede asta,nu la histeroscopie...eu sper sa nu fie sange de cm.ma rog pt tine

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Buna fetelor.

Imi,stiu ca e usor sa dai sfaturi,ma gandesc prin ce treci,la fel as fi si eu,dar totusi,cum ti-au spus si alte fete,poate e o alarma falsa.Sper din toata inima ca testul de sange sa-ti arate ca esti insarcinata.

Velvet,ma bucur ca esti bine,chiar daca trompele sunt slab permeabile,poate ai sanse si la natural.

O zi frumoasa sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Imi , multa putere si eu te sustin , sper intr un miracol , eu totusi inca mai sper, eu la al 2 lea Fiv aici ,mi -a venit zana cu 2 zile inainte de Beta dar la mine a fost o hemoragie de nici nu am putut sa ma ridic din pat!A fost pt prima data peste progesterone sa vina zana.

Velvetai grija de tine .
Ona (4 a-ti ajuns acasa? )din care 2 adulti,,sper , noroc si sa se lase cu

Candy
Vasi sa avem o zi placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

niki cine stie...oricum ne indreptam spre FIV.ideea era sa pot sa sper si natural...

daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Hello, hello ladies

Imi, am intrat special sa-ti spun ca, iti doresc ca maine, rezultatul sa fie cel dorit! Daca e, ma bucur maxim pentru tine! Daca nu, gandeste-te ca, e doar o etapa si drumul nu se termina aici. Depinde in mare masura de tine, sa mergi mai departe. Eu iti promit doar, ca merita! Pentru orice sfat/parere ai nevoie, te ajut cu mare drag, oricand, atat cat ma pricep. Te imbratisezi si strang pumnisorii maine!

Danielle, relax sau, cum se spune la tine..you've just dogded the bullet!! Unul si bun, care sa te faca sa sari in sus de bucurie like crazy, e perfect! Take good care, draguta!

Toate bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Imi am intrat sa-ti urez bafta, sa privesti cu incredere si speranta inainte...pentru ca altfel nu am mai face ceea ce facem pentru ..copii nostri.
Daniela va fi un copilas care va face cat...2!! mai vesel, mai frumos si taare nazdravan...
Candy imi pare rau...dar mergem inainte, nu?...speram, speram..si Dumnezeu ne va vedea
Fetelor va pup si sa auzim vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Imi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna la amiaza Fetelor,

Eu mi am inceput ziua cu un mic scandal la medicul de familie care nu vroia sa mi dea prescriptie free pt Crinone gel si Utrogestan,a zis ca pt ca am facut Fiv in alta tara sorry , m-am luat de el , pai eu nu cer bani de la guvernmie nu mi da dreak nimic nimeni , eu platesc taxe eu aia aia aia si nimic inapoi pai nu i correct "Varu jan" pai zic gravidele aici nu s toate la fel?? numai ca eu mai am nevoie de un pic de ajutor inca cateva sapatamani ,okkkkk cica el asta e chiar o exceptie , si mi a dat prescriptia free,,yessssss!!Deci se poate !!
Buun,,,, cum stau fetele azi ????

Imi ,finger&toes all cross for you, sa fie de bine!

My lady Lara , is just lovely hitting at least one jackpot!!!

Maxia, eu chiar cred ca o sa fie unul bun dar cat 2 , ca si parintii in devenire de altfel sunt niste dilimani , sanatos sa fie !

Miha ti ai mai repetat beta??

Va las ,,ca miroase a weekend dar mai am multa treaba !!Apropo vine iarna inapoi si la noi !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

Imi cum esti?

miha ai repetat beta?

Mergi la inceput