FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

daniela felicitari pt inimioara!

miha Doamne ajuta sa se dubleze beta!

umbra sper sa nu ai nimic si sa fii bine!multa sanatate!

candy imi pare rau.

olimp

Imi eu tot astept o veste buna de la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

velvet si de la mine




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

24 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Multumesc de sustinere,la fiica mea in ziua 14 aveam 637 dar erau 2, la primul eco s-aa vazut doar 1, o inimioara dar la 8 saptamani ne-a spus ca sunt 2 dar numai unul avea activitate cardiaca.Daniela inca mai sper ca sunt 2 si sunt bine amandoi.
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Mihaela...felicitari din suflet, ma bucur enorm ptr tine. Doamne ajuta sa ramana acolo puiutul in urmatoarele 9 luni

Candy...imi pare tare rau si mie de rezultatul obtinut, insa sper ca nu vei renunta la lupta, te vei ridica si vei merge mai departe pe acest drum

Dani...mersi de urari...te pupic pe burtik

Olimp, Velvet, Soroc

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...Budapesta, martie 2013, PK


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Imi tu cand faci testul ? Scot majoretele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Imi tu cand faci testul ? Scot majoretele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Vineri...dar nu cred ca va fi cazul sa scoti majoretele!
Mersi oricum

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...Budapesta, martie 2013, PK


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Fete dragi va multumesc ,si va doresc teama dar si bucuria mea , sa o simtiti pe pielea voastra ca e tare fain sentimentul.

Imi eu nu scot majoretele dar scot o bota mare de aici pana la tine ,ia spune cum te simti azi?? ca deh macar o vorba daca nu pot altceva!

Miha , acu abia astept sa ma duc le eco , daca cineva m-ar intreba shopping sau eco , clar Eco!!!!

O zi faina sa avem !!am vazut la voi peste tot se incalzeste vine in sfarsit primavara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salut fete dragi si multumesc de gandurile bune,sunt mai bine azi,dar tot imi vine menstra destul de tare, dar nu asa ca si ieri .
Am vb si la Tg Mures cu medicul ce m-a operat si a zis ca e reactie adversa de la injectie...apai sti dracu de ce acum la doua saptamani si nu cand am facut prima injectie. In 15 apr la 19.30 am programare si abia astept sa vad ce-i pe acolo, poate pana atunci merg si la Cluj la medicul cu care mai tin eu legatura ca si el vrea sa ma vada ecografic. Mi asa de groaza de Doamne si fereste .

Asa ca IMI draga clar ne vedem in apr., oricum ne mai auzim la telefon si mai pove. Eu ma gandesc la tine si astept un beta mare in curand ! Sper ca esti bine

Gravidute va pup pe burtica ...sa auzim de bine de la fiecare in parte ! Doamne ajuta !

Velvet bafta pe maine !

Fetele in focuri multa bafta !

Zilele astea trebuie sa-mi fete catelusa mea,draga de ea,e asa de grasuta si de rotunjoara ....macar ea sa faca pui daca io nu-s in stare !!! mai rad si glumesc,fac haz de necaz ...Doamne ca-s nebuna cu capu' .Vom vedea ce surpriza ne pregateste ...cati pui o sa faca

v-am pupat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

umbra multumesc.si multa sanatate! si puisori sanatosi de la catelusa!

Imi tin pumnii stransi pt vineri!

Mergi la inceput