FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AndrewD spune:

Buna ziua.

Aveti idee cam in cat timp raspunde Dr. PK la primul mesaj transmis ? Eu i-am scris acu' 5 zile si pana acum n-am primit niciun raspuns.

Ma gandesc ca poate n-o fi ajuns mesajul ? Sau o fi avut si el zile libere de pasti ?

Ce-i drept m-am gasit si eu sa-i trimit mesaj in joia mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

andrew,eu cand i-am trimis mail dr PK dupa adresa de yahoo nu mi-a raspuns niciodata.si m-au sfatuit fetele sa ii trimit dupa gmail.am facut alta adresa si mi-a raspuns a 2 a zi.succes!

fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deborah84 spune:

Buna fetelor ! Sunt noua, insa va urmaresc de cateva saptamani.Ma pregatesc de primul FIV in vara aceasta...si as avea o mica curiozitate: in timpul tratamentului (de stimulare) te poti simti rau? E adevarat ca te poti ingrasa sau umple de par ? (oricum sunt dispusa la orice sacrificiu pentru realizarea visului de a avea un bebe).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Andrew sa stii ca PK raspunde aproape oricand si super repede.Eu i-am scris in sambata mare(nu pentru ca asa am vrut ci pentru ca atunci a trebuit ) si nu ma asteptam pana mai devreme de azi sa primesc raspuns.Mi-a zis ca e plecat de sarbatori si sa retrimit mailul marti ca numai atunci are acces la programator,marti fiind de altfel singura zi din saptamana aceasta cand e la clinica.
Azi de dimineata la 8 am primit raspunsul lui fara sa mai apuc sa retrimit mailul.Sincer m-a uimit dar nici nu ma asteptam la mai putin din partea lui la cum il cunosc:un om de toata increderea!

Cat despre adresa de yahoo sau gmail eu una singura am de vreo 15 ani de yahoo si numai de pe ea trimit.Primesc raspuns inapoi de la el in cateva ore cel mult,uneori am primit si in 15 minute.Asa ca multa bafta!

tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

goofy cum te mai simti ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Olimp
Sunt bine deocamdata,multumesc.Saptamana viitoare merg la PK pentru un eco si pentru prescriptie.Din mai incepem.. Voi sunteti bine?
Pupici pentru tine si Ilinca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

goofy bafta multa la PK si in mai tinem pumnii stransi tare tare de tot ...

noi suntem bine Ilicuta creste si e vioaie , toata ziua ma framanta... la DD sa fie bine tot asa...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Buna fetele,
Azi am avut ET, sunt multumita si fericita ca am dus la capat acest lung si emotionant tratament, se poate spune ca de astazi sunt purtatoarea a 2 posibili bebelusi. Dr. Zadori a zis ca embrionii s-au dezvoltat bine, uterul arata OK, endometru de 12mm....acum ne punem toate sperantele in ziua de 15 aprilie cand o sa fac beta HCG-ul....Sper sa ma ajute Dumnezeu si sa imi ofere minunea de copil mult dorita.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice1983 spune:

Ioana ma bucur tare mult pentru tine. iti tin pumnii stransi sa ne dai vesti bune. Sa stai linistita si sa incerci pe cat posibil sa te detasezi de tot ce e in jurul tau. pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ioana sa fie cu lipici....




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput