FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

DaniellaSM, eu inca sunt in focuri, abia marti am ET, sa speram ca e cu noroc....Cu Dumnezeu inainte.
Din pacate vestile proaste au fost din partea lui Nico si a lui Ona, fete ce au fost in luna martie si ele la Szeged.
Va pup fetele si Paste fericit celor care sarbatoresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Scuze Ioana , am scris in graba de pe tel !sa se lase cu

Nico , imi pare rau !

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salutare fete !!
Tuturor celor ce sarbatoriti azi Sfintele Pasti va doresc sa aveti sarbatori frumoase si luminate !!!

Nico, Ona ce pot sa zic, cuvintele sunt de prisos, imi pare rau , sa va dea DD putere sa mergeti mai departe !
Daniella felicitari pt inimioara, sa creasca mare si sa stea cuminte pana la termen pe burtica.
Eu nu sarbatoresc nimic in acest weekend, nici macar pe catei ,pt ca inca sunt cu inima cat un purice pt ca nu stiu ce nu-i place catelusei de ei ca din 10 cati a fatat au murit deja 5,i-a izolat incet incet pe fiecare, acuma sa vedem cati vor ramane ! Momentan mai are 5,azi inca n-am fost la ei sa vad cum sunt si cati mai sunt. Conditii le-am creat,i-am mutat in garaj sa le fie cald, dar ceva nu a fost ok cu ea, unii zic ca ea stie care is ok si care nu. Data trecuta cand a fatat a fost foarte bine, doar unul a murit la nastere.
IMI te pup, astept sa ne vd in aprilie
Olimp Ilinca
Eni felicitari pt ficior !!!
Velvet
Alice bafta
Ioana12345 multa bafta sapt viitoare, sa fie cu BB
Nikkid multa bafta !
Jaguar, Gofytza
RXX ce faci ? te-ai programat la interventie ?
Ioana3110

Sper ca nu am uitat vreo fata, daca da sa ma iertati, pe toate !!

Eu maine seara merg la medicul de la Cluj la un control, am vb cu el cand sa merg si i-am zis ca ma cam dor oasele de la Zoladexul asta si nu-i bine, el zice ca ar trebui facuta si a treia injectie, ieri am facut-o pe a doua, dar i-am zis ca nu as prea vrea s-o mai fac ca deja is mult pre multe ! Mi-e e o groaza pe maine de pfuaiaiaiiii, sper sa fie bine ! Si pana in 15 apr ce merg la Tg Mures mi se pare mult, dar pe maine imi e si mai groaza. Vreau sa-i zic medicului sa-mi spuna cand pot face analiza pt densitatea osoasa,ca nu-i de joaca cu osteoporoza si dupa atatea injectii ....la mine e un risc mare de a face osteoporoza si vreau,daca e sa fie, sa o descopar din timp.

Numai bine va doresc la toate !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

multmuesc fetelor pt.cuvinte de incurajare.... din pacate prea multe dintre noi am avut nevoie de asa ceva....
daniela felicitari, ma bucur pt. voi, sa dea D-zeu sa fie bine pana la sfarsitul celor 9 luni, unul pt. tine, unul pt. inimioara.
ioana bafta, macar tu da-ne vesti bune
fiecare in parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Umbra,multa sanatate iti doresc si sper ca totul o sa fie bine.
In legatura cu catelusii,asa a facut si catelusa mea cand a fatat,a indepartat pe unii din ei,care apoi au murit,cica ea simte care o sa supravietuiasca si care nu,si nu mai are grija de cei care simte ca nu o sa traiasca.Sper ca cei 5 ramasi sa traiasca si sa fie bine,la fel si catelusa ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

umbra mult succes maine la dr!si catelusa ta si puiutii sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Ona...imi pare sincer rau
Daniela...ma bucur ca bebele e ok,iti doresc sa fie bine pana la capat,sa ai o sarcina usoara.
cand mai mergi la control?
Umbra
Imi mersila fel iti doresc



16+David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Umbra , of of din 10 doar 5 catei , sa speram ca macar ei sa fie bine !
Te

Eni , mersic am sa merg sa ma vada moasa si cu eco la sfarsitul lui aprilie , pana atunci stau cumintica !

Multumesc mult fete dragi

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice1983 spune:

Buna fetelor,
Daniella felicitari si sa ai parte de o sarcina usoara si fara nicio problema. te pup si sper sa ajugem toate sa ne bucuram.
Umbra iti multumesc din suflet pentru incurajari si sa ai si tu noroc.
Ioana mult succes iti tinem pumnii si sa auzim de bebe.
Fetelor va urez tuturor mult succes si sa ne bucuram cat mai repede de bebici.
va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna fetelor

umbra imi pare tare rau pentru catelusi...of ce s-o fi intamplat....ai mare grija cu osteoporoza , e tare perfida si injectiile care le faci sunt puternice si asteptam vesti bune..

eni , daniella burticile

si retul fetelor




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput