FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ona tinem pumnii stransi de tot...

eni sa-ti traiasca PUTA ....

la toate fetele




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Ona...a fie intr-un ceas bun!!!! Sa vii cu vesti bune
Eni...sarbatori fericite si voua
Alice...daca vb cu dr...pe mail, iti va trimite lista cu analizele de care are nevoie la prima consultatie...e mai bine sa mergi cu ele pregatita, apoi acolo se repeta unele daca are ceva nelamuriri...si ii poti da bataie mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

pentru fetele care sarbatoresc Sfintele Sarbatori Pascale va doresc Sarbatori Fericite




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

Hcg 0,1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ona imi pare tare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice1983 spune:

Imi si Ona va multumesc pentru informatii. Ii voi da un mail medicului si o sa il rog sa imi trimita lista analizelor necesare.
Ona imi pare sincer rau, speram din tot sufletul sa reusesti. iti doresc acum sa ai multa putere si sa te refaci repede ca sa o iei de la capat.
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ona ....




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Ona,imi pare rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Ona, imi pare tare rau, scumpa....nu imi vine sa cred, eram mai mult decat sigura ca o sa ne aduci vesti bune, dar.....imi pare rau. Stiu ca indiferent ce ti-as zice eu acum, durerea e atat de mare incat nu conteaza, dar trebui sa te aduni si sa mergi mai departe, cu voia lui Dumnezeu, mai devreme sau mai tarziu o sa vina si minunea de copil mult dorita.
Te pup, ai grija de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Salut fete dragi,

Sarbatori Fericite si un Paste Fericit va doresc !!!

Ioana & Ona nu pot sa va spun decat ca imi pare nespus de rau si ca va doresc sa va ridicati si sa luptati , nu e un sfarsit , doar un nou inceput poate nu a fost sa fie de data asta , si nu uitati ca doar pe cei puternici i incearca Domnul !

Imi , iti doresc un Paste Fericit! sa vin sa te stropesc ???
Umbra , nu stiu daca sarbatoresti dar eu iti la scumpii tai catelasi!

Eni , burtica de putoi!! Sanatate!
Azi dimi am fost la eco , are 2.04 cm si 176 batai inimioara, si e strong baby cica sonograful , si dupa ce ca aceam emotii cat carul , ma poticnit plansul cand i am auzit inimioara , nu stiu ce a crezut saracu om !
Avem 8 saptamani si 4 zile !! Sa de a Domnul acest miracol tuturor fetelor de pe acest forum ca il meritati din plin !! Doar noi stim sa apreciem adevarata rasplata!
Va si va doresc un weekend frumos!

Mergi la inceput