FIV in Ungaria 174

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

alice ,asa cum zice si daniela cel mai bine ar fi sa citesti din urma si sa tragi singura concluziile.eu iti doresc ca indiferent de alegerea facuta, sa fie cu succes.
in functie de alegerea ta , noi te putem ajuta cu mai multe info, doar sa ceri.
imi, imi pare sincer rau,
eu, in schimb astept data de 29 pt. a face testul, nu zic cum e.
azi mai pe seara astept rezultatul de la 2 szeghediste, sper din suflet sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Ona , chiar in vinerea mare la catolici faci beta, sa de-a Domnul sa fie bine si sa vii cu un beta mare de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ona tinem pumnii..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

multumesc fetelor
sa dea D-zeu sa fie bine pentru toata lumea si in final sa obtinem ceea ce ne dorim.
ioana, nico voi ce mai ziceti? sa stiti ca mi-am propus ca de azi sa primesc vesti bune, asa ca am nevoie de ajutaorul vostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Buna
Imi imi pare tare rau..mai e un pic pana la toamna
Ona iti tin pumnii sa fie testu asa cum trebuie
Velvet..de la putin permeabile la impermeabile mai e un pas..desi ar putea fi un argument bun pt PK si FIV
Umbrarito, o sa scapi si de toate reactiile astea adverse,trebuie sa fie bine si la tine
Gravidutelor, va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

ona un beta mare si gras astept de la tine!

rxx i-am scris mail lui PK si mi-a zis sa fac HSG sau laparoscopie pt a vedea permeabilitatea trompelor,nu histeroscopie.HSG am facut in 2011.nu voi mai face alta investigatie.daca nu vrea sa ma primeasca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Buna seara fetele
Imi...imi pare nespus de rau...eu am sperat pana la ultima clipa ca va fi bine si la tine...
Velvet...ma bucur ca ai trecut cu bine,esti pe drumul cel bun..
Olimp...ce mai face Ilinca?
eu nu am noutati,saptamana asta mergem la control,atunci o sa va zic mai multe...
vape toate,si sa auzim numai vesti bune


15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata

eni sper sa fiu pe drumul cel bun spre FIV,oriunde l-as face...mult succes la dr!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Imi, am intrat special sa vad ce faci! Imi pare rau sa aud asta! Ce sa face....pe drumul asta dam de multe ori cu fundul de pamant din pacate insa important e ca ne tin genunchii la ridicare. Asa ca bafta maxima tura urmatoare, dar trebuie sa iti promiti in primul rand tie, ca vei fi mai optimista! Face bine! Crede-ma !


Pup unguroaicele cu state vechi dar si cele in devenire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Ona,multa bafta, sunt increzatoare ca o sa fie bine si ca o sa ai un beta mare, mare de tot....Doamne ajuta. Imi place de tine ca esti foarte optimista, iar rasul ajuta intotdeauna la bebei...
Eu sunt inca in Szeged, in a 12 a zi de stimulare, maine am consultatie cu Zadori si daca totul arata bine, zicea ca vineri facem punctia. Au fost ceva probleme, prima oara cu foliculi care nu raspundeau la tratament, apoi cu nivelul de estrogen acum se pare ca a aparut un lichid de care doctorul nu era prea incantat, dar cu Dumnezeu inainte, luam pas cu pas si speram sa ducem tratamentul la sfarsit si sa ne intoarcem acasa cu speranta unui bebe sanatos.
De Nico nu stiu nimic, m-am intalnit cu ea la clinica in ziua cand a facut punctia, dar mai multe nu stiu...sa speram ca merge treaba bine.
Va pup si multa bafta la toata lumea...Doamne ajuta.

Mergi la inceput