Clubul "babelor" FIV-oase 75

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

miky multumesc mult.da,stiu de dr embriolog mustata.am cerut tot ca ea sa ne lucreze spermograma.acelasi lucru am vrut sa iti zic si eu tie,da m-am gandit ca poate exagerez sper sa se poata sa cer embriologul si la FIV subventionat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amaradia felicitari pentru bebelina
Sa ai sarcina usoara in continuare

DA, DA!!! Sami si io si io... o sa fiu o mamicuta minunata fie ca va fi prin surogata sau adoptie sau amandoua si mai ales o mama modesta

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sandy cu siguranta vei fi o mamica minunata

ama sa-ti traiasca bucalata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Velvet

Si tu sa te grabesti sa faci o data ce-oi face AI, IA, FIV cu fara program, la PK sau la Taifun, sauXX dar vezi ca de mai stai mult o sa apara Ari cu un maturoi la tine (il stiu io de vreo 3 ani)si noi celelalte babute o sa o sustinem...

Elly auuu nu suport fumul de tigara, il urasc te inteleg ca ai indurat 2 ore,...kahhh;
si pe mine ma enerv teribil cand ma cauta asa unele doamne pe la airport, de parca as fi cea mai mare infractoare-chiar ma scot unele din sarite

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sandy ma grabesc ma grabesc intai incercam prin subprogram.sper sa mai fie fonduri si pt alte dosare in afara de cele aprobate deja.dupa 1 aprilie aflam.

miky,ca am uitat sa iti zic-dna dr predoi nu mai e o perioada la clinica,ca noi la ea am mers.asa ca voi merge la dna dr bolintineanu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

multumesc mult pentru urari
va doresc sa vi se implineasca cel mai aprig vis


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

La multi ani tuturor !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Un 8 Martie fericit tuturor, inclusiv mamelor, surorilor si bunicelor voastre!
Sa va fie viata precum ziua de azi!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ama felicitari ptr.fetitza cumintzica. Asteptarea rezultatelor sper sa nu fie grea iar finalul fericit. Vreau sa te felicit ca ai decis sa faci amnio. eu nu as fi avut curajul, daca aveam recomandarea, chiar daca probabil am fost o gravida mai "baba" decat tine. Numai gandul ca daca este DA si trebuie sa iau o decizie ma paraliza.

Mergi la inceput