Clubul "babelor" FIV-oase 75

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Miky pt buni ... sa fie sanatoasa sa va faca tiramisu .. tort.. clatite ... sarmale
Du-o la un dr .. sau da-i ceva anti-inflamator ...
...dar nu as recomanda sa-i dai fara avizul unui dr ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ama cu esti, cum te simti ?
Doamnelor, la multi ani si multe impliniri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Multumesc Elly
A m vrut sa chem aseara salvarea dar ea nu si nu... dar astazi nu mai scapa ....A luat ea Ketaprofen (parca asa ii spune) si inca ceva nu mai retin acum, a venit astazi o asistenta de i-a facut si algocalmin injectabil si o sa ii iau Arcocsin, dar care am inteles ca este foarte puternic si mi-e sa nu ii faca rau pe alta parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

samira, versurile sunt scrise de Dumitru Matcovschi, este un poet din Republica Moldova

many, multumesc de intrebare, sunt bine.
a trecut si asta. nu este o experienta prea placuta, dar... a trecut.
am aflat ca vom avea o fetita care a fost foarte cumintica pe parcursul procedurii.

va pup doamnelor.
sa aveti numai zile frumoase



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

La multi ani fetelor! Sa fiti sanatoase, iubite si rasfatzate!

Dragele mele, m-am tot gandit daca sa sa scriu sau nu si vad ca nu pot sa nu o fac.
Am citit ultimele pagini si vreau sa incerc macar sa va atrag atentia asupra mesajului cu care a fost conceput acest topic, cel al Aristicai. Ma gandesc ca poate ajuta....

Sami, eu ti-am scris si in sms si completez si aici: esti un om extrem de puternic si echilibrat daca dupa toata nebunia asta, inca mai stai in picioare si mai lupti. Eu intru pe topicul asta din cand in cand sa vad ce mai fac fetele mele dragi. Ma bucur enorm pentru fiecare reusita chiar daca de multe ori nu apuc sa scriu. Tu esti una dintre persoanele dragi chiar daca nu ne vedem si nu conversam decat ff rar. Tu ai fost unul din pilonii mei de sustinere in toata perioada de FIV-uri si iti multumesc pt asta. Sunt convinsa ca si pentru alte fete a fost la fel chiar daca nu ai stiut.

Cu toate astea nu pot fi de acord cu tine in ceea ce priveste interventia Mihaelei. Mi se pare extrem de urat ce a facut. Nu cred ca e permis sa intri asa pe un forum si sa expui detalii din viata personala a cuiva la nici un mod, fie el si frumos, daramite atat de dur cum a facut-o ea. Pe mine personal nu ma priveste daca are sa-i reproseze ceva Larei, dar m-am simtit infuriata de faptul ca isi permite sa expuna viata ei aici, fara sa aiba permisiunea persoanei in discutie. Ma gandesc oare cum ar fi sa mi se intample mie asta....nemaivorbind de faptul ca , vorba Aristicai, discutam de o femeie insarcinata. SI eu am vrut la un mom dat sa ii adresez Larei o vorba, poate nu chiar din categoria celor "politicaly correct" dar m-am abtinut tocmai din acest motiv.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Am vrut sa adaug Felicitari multe fetelor care au reusit sa se gravideasca! Sa aveti o sarcina minunata si sa va duceti BB-i la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Amaradia ma bucrur tare mult pentru voi ca sunteti bine, felicitari pentru fetita!
Ioana cum se mai simpte Ana, sper ca este bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Miky, e mai bine, multumim de gand. E sub tratament cu antibiotic desi as fi vrut sa evit, dar nu am de ales de data asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

pe micuta Ana sa se faca bine cat mai repede... asa e cu antibioticul trebuie sa il evitam noi cei mari, dar cand nu avem incotro trebuie sa apelam si la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Amaradia - felicitari pentru floricica .. sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii


Mergi la inceput