Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Curcubeu` e cuminte in asteptarea lui 15 martie cand mere` cu catela la groomer si ea va sta doo ore fatidice in MdShit, ta-na-na-naaa freedom :-))) etc etc


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI


...si vei manca o salata greceasca..sau cel mult una cu ton! :))) Sper ca nu visezi la Big MC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


a fost musai sa fac abuz de cateva iconite


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Eu azi am prezentare ... deci dupa ea ma asteapta socializare cu cleentu ... cu gustarici, foetaje, croisant, sucuri evident nu naturale ... cafea. Macar am cafea, desi la ora 5 ... nu prea mai are farmec. Tre sa pun seflcontrolul la maxim si sa zambesc profesional.
Mie mi-e somn, sunt usor enervabila si n-am chef de nica azi, bleach.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ralule, sa ai o zi usoara la munci si daca tot esti pe acolo, vezi daca poti manca totusi ceva



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Eu azi am prezentare ... deci dupa ea ma asteapta socializare cu cleentu ... cu gustarici, foetaje, croisant, sucuri evident nu naturale ... cafea. Macar am cafea, desi la ora 5 ... nu prea mai are farmec. Tre sa pun seflcontrolul la maxim si sa zambesc profesional.
Mie mi-e somn, sunt usor enervabila si n-am chef de nica azi, bleach.

eu
Mihai

Vezi sa nu maninci clientul ,ca pe la 5 mie mi se face o foame groaznica.
Eu stau la birou pina la 19 ca am videoconference,moment in care eu am de facut bagaje.
Va pup si aveti grija cit si ce mincati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe03 spune:

Pentru a rezista tentatiilor de tot felul trebuie sa nu mergeti flamande la nici un eveniment sau petrecere...
eu nu am avut nici o abatere in ultimele trei saptamani de cind am inceput regimul, am fost in vizite unde s+a servit pizza si tiramisu, a fost 1 martie si am fost servita cu bomboane, care din pacate au ajuns la gunoi, singura abatere este in weekend cind gatesc peste si il maninc cu putina mamaliga, am facut acasa crema de zahar ars si clatite si nu am gustat... dar am avut grija sa fiu satula cit de cit
pe mine ma satura, chiar daca doar pe moment supele si ciorbele de zarzavat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe03

Pentru a rezista tentatiilor de tot felul trebuie sa nu mergeti flamande la nici un eveniment sau petrecere...
eu nu am avut nici o abatere in ultimele trei saptamani de cind am inceput regimul, am fost in vizite unde s+a servit pizza si tiramisu, a fost 1 martie si am fost servita cu bomboane, care din pacate au ajuns la gunoi, singura abatere este in weekend cind gatesc peste si il maninc cu putina mamaliga, am facut acasa crema de zahar ars si clatite si nu am gustat... dar am avut grija sa fiu satula cit de cit
pe mine ma satura, chiar daca doar pe moment supele si ciorbele de zarzavat


Felicitari si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe03 spune:

caress multumesc! eu sunt foarte determinata, acest regim l-am inceput dupa cum am zis din motive de sanatate...
timp de 12 ani am avut aceeasi greutate si m-am simtit ok, dar o data cu trecerea anilor au aparut problemele de sanatate care m-au determinat sa imi schimb radical felul de a ma hrani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:



oare de ce in lista asta nu apar ciupercile ?!
na, ca am si eu o problema azi ca mi am relistat superdieta sa o lipesc pe frigider acasa


si raportez ca mi am mancat pranzul: un bol de kiwi + portocale rosii. pana diseara, daca vreau, am mere



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Habar nu am...cred ca nu au incaput, trebuiau sa fie doar 100.:)) Ciupercile sunt ok, mai ales crude in salata.Oricum, nu inabusite, nu cu cascaval, nu ciulama..

Si tu in lista aia a ta, in afara de kiwi ,mere si varza, mai ai ceva?

Mergi la inceput