Fiv Turcia - 5

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vera_81 spune:

La multi ani mamicilor si celor in devenire,un 8 martie fericit si o primavara plina de surprize si vesti placute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

La multi ani! dragele mele prietene.
Hatice, mie mi-au spus sa le mai trimit un e-mail pe la sfarsitul lui martie sa le aduc aminte. Dr Tayfun mi-a scris ca rezultatele la analize le vor avea in circa 2 luni.Asa ca stau si astept.
Nelay, Cris, va tin pumnii pentru un beta mare.
Turqoise, succes!
Pe toate celelalte,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

ciuripica, stii cumva, in cazul incare aceste teste arata ca ceva nu e tocmai bine, exista tratament?ti-au spus ceva?
mersi mult,


si toate cele bune intregului harem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Hatice, nu stiu absolut nimic.
Altfel am stat din petrecere in petrecere, ultima fiind maine.
Voi?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Vreau_bebel asteptam inimioara sau...inimioarele?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Ciuripica, cu o vrea Dumnezeu, insa eu cred ca va fi o singura inimioara puternica. Pe 21 am prima eco
Cry hai cu beta baban
Nelay urmezi la dat vesti bune
Turqoise drum bun si sa va intoarceti cel putin 3 acasa

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Dr. Tayfun Istanbul - Acibadem - MARTISORUL MEU
DOAMNE AJUTA-NE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Turqoise drum bun, totul sa decurga ca la carte si sa va intorceti cu unul sau doi bebei made in Turkey.

Unde ai ales cazarea?
Daca poti, te asteptam live de pe taramurile otomane.
Mult, mult noroc si toate cele bune.
o integului harem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

Multumesc fetelor pentru gandurile bune, o sa imi dau toata silinta, promit
Inca nu a inceput sangerarea, e doar un spoting din ce in ce mai intens semn ca in curand va incepe sangerarea. E cum nu se poate mai bine astfel vom reusi sa plecam impreuna si asta ma face sa ma simt mult Mai bine.
Am gasit bilete de avion f ieftine, adica Bucuresti- Istanbul, la 170 euro, pentru 2 pers(doar dus) iar pana in bucuresti mergem cu masina.
Hatice, noi vom locui la o verisoara primara(suntem ca si surori) astfel ca vom scuti banutii de cazare( e pe partea Europeana, destul de departe de clinica, la vreo 3 ore distanta).

Fetelor, cele care ati zburat cu Pegasus, care sunt regulile la bagaje, e ceva inclus sau totul contracost.
Cristina, Nelay, nu plec pana nu veniti si voi cu vesti bune, doamne ajuta!!!

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:



Imunologie
Denumire Rezultate Interval de referinta
Beta HCG (Gonadotrophina corionica)*
Met. ELFA (ser, Vidas)
576.13 mIU/ml
Barbati:<3 Femei cu ciclu:<4 Femei la menopauza:<13 Femei insarcinate: sapt.4-5:1.500-23.000 Sapt.5-6:3.400-135.300 Sapt.6-7:10.500-161.000 Sapt.7-8:18.000-209.000 Sapt.8-9:37.500-219.000 Sapt.9-10:42.800-218.000 Sapt.10-11:33.700-218.700 Sapt.11-12:21.800-193.200 Sapt.12-13:20.300-166.100 Sapt.13-14:15.400-190.000 Trimestrul II(14-26 sapt.):2.800- 176.100 Trimestrul III(26-39 sapt.):2.800- 144.400
Buna dimineata
Am si eu o mare rugaminte. Am facut Fiv cu Tayfun. CM 14 feb, Punctie 25 feb, ET ziua 3 - 28 feb, blasto 2 martie.
Analizele sunt la CMMB.
Sunt insarcinata? M am tampit, nu mai inteleg nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

hai ca am gasit in tot maldarul cu greu valoarea 576.13 mIU/ml !!!!! esti gravidutaaaaaa FELICITARI !

Mergi la inceput