Fiv Turcia - 5

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Vera multumesc mult, am auzit si eu de el. Daca ma hotarasc o sa-ti cer nr. de tel
Ciuripica ai aflat ceva de rezultatele testelor pe care le-ai facut la Acibadem?
Nelay, Cri tinem pumnii se apropie vestea cea mare
Turquoise esti ca si plecata, te asteptam cu stiri live de pe taram otoman
Urez tuturor doamnelor de 8 Martie LA MULTI ANI fericiti altauri de cei dragi.In alta ordine de idei, am dat vestea cea mare parintilor care au plans de fericire. Pe rand vom spune si prietenilor, eu una mi-as scrie in frunte insa astept o promovare la serviciu intr-o saptamana doua, care nu stiu daca s-ar mai intampla daca ar sti directoarea ca voi intra cam des in diferite concedii...

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Dr. Tayfun Istanbul - Acibadem - MARTISORUL MEU
DOAMNE AJUTA-NE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Hatice abia luni il fac. In mod normal trebuia duminica dar.....
Mi am facut dimineata un test Barza Gold dar..... Cum m am obisnuit. NEGATIV.
La multi ani, Doamnelor va pup si va doresc bebei frumosi si sanatosi.
Pupici si o zi minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Cri Nelay asteptam beta mare!

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Dr. Tayfun Istanbul - Acibadem - MARTISORUL MEU
DOAMNE AJUTA-NE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

La multi ani! sa fiti iubite, fericite si tot ce va doriti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:



LA MULTI ANI, DOAMNELOR!!!

Cristina, nu iti pierde speranta,totusi e cam repede un test pipi,asteapta rezultatul de la sange, Doamne ajuta

la mine a inceput spotting-ul, cred ca maine va fii Z1 si cel mai probabil vom ajunge doar in Z3 caci sotul e plecat si se intoarce abia duminica seara. ma gandeam sa sun la clinica si sa ii intreb daca pot sa merg doar eu si sotul sa vina dupa cateva zile, la cea de a 2-a monitorizare, dar banuiesc ca e prezenta obligatorie altfel poate parea ciudat

o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Turquoise multumesc frumos de incurajari. Bafta multa si sa te intorci cu / din Istanbul. drum bum si sedere cat mai placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Cristina, stiu ca e perioada cea mai grea..sa astepti, dar am o colega la servici care facut pp test in aceasi dimineata cand trebuia sa faca beta si ce sa vezi pp test negativ si beta pozitiv, are gemeni.

turqoise eu as pleca si singura, e vorba doar de o zi, la urma urmei pe tine te vede la ecograf, tu te injectezi..

Va pup. Fiti viteje!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

amaradia felicitari pentru fetita.Sa fie sanatoasa si sa aveti o familie frumoasa.Ma bucur ca totul s-a terminat cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

hatice, multumesc, dar inca mai avem emotii.rezultatul il primim peste doua-trei saptamani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Un 8 Martie fericit tuturor fetelor, dar si mamelor, surorilor si bunicelor voastre!

Ama, multumim pentru frumoase versuri! Felicitari pentru fetita! o sa fie bine peste doua-trei saptamani!
Cristina, asteptam luni beta mare!
Turqoise, eu am mers numai singura. Sotul a fost cu mine doar la punctie/donat material tu esti pacientul clinicii, el doar da niste material. Succes!
Bebel, Hatice, Nelay

Sper sa nu fi sarit pe cineva

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput