FIV cu Dr. Dragos Albu 75

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

La multi ani fete dragi, atat voua cat si mamicilor, bunicutelor, fetitelor, socrelelor si prietenelor voastre! Primavara aceasta si tot anul acesta sa va aduca bucurii si sa vi se implineasca cea mai arzatoare dorinta a voastra!

Cumintzica intr-adevar medicatia pentru FIV costa foarte mult. Asa cum s-a mai scris acum ceva vreme pe-aici, e recomandabil sa te plimbi - daca timpul iti permite - pe la mai multe farmacii/sa le verifici preturile pe net. Nu vreau sa fac publicitate (asa cum am facut in trecut unei farmacii sau alteia) dar mai multe fete au scris de o anumita farmacie unde s-a adeverit ca preturile ar fi cele mai mici. Pentru mai multe info, activeaza-ti te rog pm-ul ;)

Crystyne, Qiao, Lumimar, Liza, Elbereth, Alilumi,Annika,Cri-Cri-Cri, EllaMia,Cristiama .........n...... si pe toate fetele dragutele si d'albele .... si e ultima oara cand fac o asemenea insiruire, pentru ca "tocmai" mi-am dat seama ca e imposibil sa va cuprind pe toate, si gresesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

O floricica si o imbratisare calda primiti si din partea noastra.
La multi ani,sa aveti parte de tot ce e mai frumos pe lume.
Pupam cu drag toate doamnele deosebite si speciale


Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

ella, mi-am activat pm

weekend frumos tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

eu m-am apucat deja saMoniiiiiiii,ce veste minunata...nu am apucat sa dau acel interviu din motive personale(tata spitalizat de urgenta),dar...sa inteleg ca nu mai e cazul,nu?
fetele ''albe''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:



lumi pe pereti ai tapet cu pitica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Aristica
Este un tablou care l-am facut cadou bunicilor!
Ce face catelusul,speram ca e din ce in ce mai bine...

Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

EllaE,un buchetel de din partea Irinucai!


Fetelor,sa aveti o duminica placuta !!!


Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

neata

info (pt fetele fricoase, ca mine ): injectiile se pot face gratuit in timpul saptamanii la mmf, dar si in weekend, la camera de garda-ginecologie (trebuie sa prezinti reteta si schema de tratament)

duminica insorita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Stie cineva daca dr Albu face si fiv cu ovocite donate?imi doneaza sora mea si nu stiu ce sa fac.Si pret?o fi cat e fiv normal plus mecicatia pt stimularea ovariana?a surorii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

La multi ani fetelor, sa devenim toate mamici anul acesta!!!

Cumintzica eu am dat muuulllti banuti pe tratament, ca nu am raspuns asa bine la inceput, dar finalul a fost ok.Deci tie o sa-ti facem galerie

La mine azi e prima zi, deci ma e putin pana la laparoscopie...

Mergi la inceput