FIV cu Dr. Dragos Albu 75

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

bravo, ma bucur din suflet pt toate fetele care erau in asteptare, si stiu ca erau vreo cateva, hai sa va aud

(eu m-am hotarat ca daca ajung la fiv, sa o fac pe banii mei)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_b spune:

Camcris, eu as suna la medlife sa intreb daca sunt dosare din noiembrie la care s-a raspuns. Dar daca nu te- a sunat asistenta inseamna ca nu au primit nici ei nimic. Sunt sigura ca acum se vor aproba si restul dosarelor si se va intra direct in procedura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_b spune:

Arabela, ai dat interviul? Cum a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_b spune:

Salutare tuturor,

Fetelor cu dosarele in asteptare: Am vazut reportajul de pe realitatea tv in care ministrul sanatatii declara ca vor sti cum stam cu banii abia pe 1 aprilie 2013.

Daca banii vor intra in aprilie-mai, prin iunie-iulie vom fi in focuri.
Asa ca nu va programati concediile in acea perio


Pup si o seara faina!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

fetelor, azi am avut eco Z7 si l-am prins chiar pe dr white!
sunt f bucuroasa ca am raspuns bine la tratamentul de stimulare (IA): am 10 ovocite (nu mi-a zis cate pe o parte si pe alta, dar mi-a propus sa schimbam tratamentul si sa trecem pe FIV. am acceptat in secunda 2 ( ca tot vorbeam despre asta cu marystrumf zilele trecute)...asa ca in weekend bagam injectii la greu si vedem luni cum evolueaza....sperante mari...

va pup si un 8 martie minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Neatza fete albe

La multi ani de 8 martie! Va doresc o zi minunata si o primavara plina de realizari si fie ca dorinta noastra arzatoare sa se indeplineasca.

Cumintzica tinem pumnii pentru luni dar cu asa productie nu are de ce sa nu fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

La multi ani, fetelor! O primavara cu vesti bune va doresc!
Cumintzica, bafta multa!

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_b

Camcris, eu as suna la medlife sa intreb daca sunt dosare din noiembrie la care s-a raspuns. Dar daca nu te- a sunat asistenta inseamna ca nu au primit nici ei nimic. Sunt sigura ca acum se vor aproba si restul dosarelor si se va intra direct in procedura.

ada


au primit raspuns la dosarele din noiembrie, doar al meu este mai .....
asta este, sincer sunt foarte dezamagita de acest proiect, preferam sa am un raspuns fie el si negativ, asa stiam pe ce cale merg mai departe....viata asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

8 martie luminos si o primavara cu vesti minunate, doamne dragi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

pt toate fetele de ziua noastra!
crystyne, liza

fetelor, ca si informatie: am luat azi reteta de la farmacia medlife si nu mi s-a aplicat nici o reducere de card medlife (ca 'astfel de medicamente' au preturi speciale/adaosuri mici); m-a costat aproape 5 mil numai tratamentul de weekend

Mergi la inceput