FIV cu Dr. Dragos Albu 75

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

angelica deci asa carevasazica
cumintzica are 2 !!! doar trebuie sa fie drept model

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Cumintica ........ne dai ideiiiiiii?:))))))))))sa-i fac o propunere doctorasului ,si sotului ????????:))))))
Dr Albu are 2 copilasi din cite stiu eu ,cel mic nu cred ca are mai mult de 3-4 ani !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Doctorasul are o fata si un baietel
Va pupacim pe toate fara exceptie


Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

angelica,ce imi citesc okiii.....
Interesant vis


Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Lumiiiiiiii........GLUMIM SI NOI CE SA FACEM .........:))))))doamne poate citeste dr ce aberam noi pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

aveti dreptate, sunt atatea cazuri in care nu s-a prins nici unul sau doar unul...dar eu, pacala, ma si vedeam mama eroina stoarsa de 3 plozi...evident ca acum ma rog din suflet sa fie un rezultat pozitiv, indiferent cati..

pai, se intelege ca glumim, nu? f frumos, sa-i traiasca! daca ar citi dr white? in primul rand nu are timp, in al doilea rand eu zic ca s-ar amuza...auzi la ea unde-i zboara visele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Angicule,stai linistita ca nu esti singura ,si eu mai am uneori astfel de vise...si dimi ii spun sotului si el se minuneaza pe unde imi umbla mie mintea noaptea...
Lucia citeste cu siguranta pe aici,dr nu cred ca are timp si de "funclub"




Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Asa Angelica, ti-a revenit cheful de glume Esti tare, am ras de mi s-a zdruncinat saraca pitica in burta .

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

pai daca citeste lucia, ii transmitem si ei cele bune, ii multumim si dansei si o rugam sa-i transmita doctorasului adoratia 'fanelor' si neaparat sa-i povesteasca visul angelicai, e prea tare (ma buseste rasul numai cand ma gandesc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Mai Angi m-ai facut sa rad ce vise poti avea eu ma bucur ca sa mai animat forumul si sa se umple cu vesti bune.

Da ,stiam ca Lucia citeste si ii mai transmite si doctorasului nostru cate una alta...O sa o intreb daca ne recunoaste pe vreuna din noi

Mergi la inceput