Clubul "babelor" FIV-oase 74

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

pai eu stiu ca iti aduni cifrele zilei de nastere pana ajungi la o cifra de la 1 la 9 si atunci e baba ta.
eu sunt nascuta pe 17...1+7=8....deci pe 8 e baba mea.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

ahaaa, deci ieri a fost baba mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

alex multumesc si eu stiam si ca tine si ca sami,da le uitasem pe amandoua variantele
deci 2 si cu 9,adica 11.adica 1 si cu 1,adica 2 adica azi,soare cu dinti

eu am fost prima generatie care am dat bacu cu 6 probe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Hello!
BAC? Ori neuronul meu e super ocupat la ora asta, dar nu mai imi aduc aminte ce am avut la romana scris
Imi aduc aminte la oral, in schimb... Poate ca a fost si cam ciudat adica caracterizarea personajului feminin la Camil Petrescu, adica cine se gandea la Ela cand emblematic este Stefan Gheoghidiu si toata lumea doar despre asta vorbeste
La punctul doi, am avut lirica lui Goga, pe care nu am mai apucat sa il studiem pt ca era la finalul clasei a X-a si noi ne intinsesem cu Eminescu ne zisese proful sa citim in vacanta, but who really does that? asa ca citisem pe fuga înaintea probei, deoarece era pe lista...
Dar cum eram fata desteapta, le-am dat pe spate pe doamne cand am inceput sa turui. Una ca sa ma incuie ma întreaba ce rochie purta Ela nu stiu cand. una cu buline, raspund si a tacut. Am iesit victorioasa.

Venind vorba despre anumite zgomote pe parchet, motanul meu, caruia ii taiam gherutele, scotea aceste sunete si era tare amuzant noaptea, cand mergea tacticos prin casa Balerinei nu i-am aplicat tramentul si e mult mai finuta si nici nu se aude pe parchet. Bine, ei nici nu ii place sa muste sau sa dea cu labutele... E mai fitoasa, ce mai! Nu se coboara la chestii motanesti

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nanne misto cu bulinele!

eu ies prin soarele meu fitos sper sa nu fie prea frig.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

nanne, tare faza cu bulinele
ce intrebare pentru examen

eu imi storc creierul, dar sa ma bata Dumnezeu daca imi aduc aminte ce mi-a picat la bac
alex, eu am fost ultima generatie care a dat treapta a 2-a

asa stiu si eu, ca iti aduni cifrele zilei de nastere pana ajungi la o cifra de la 1 la 9.
baba mea e luni
samira, ma bucur mult ca ai revenit
velvet, o sa-ti insenineze ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Da, da, mi-am amintit si varianta cu data nasterii, atunci baba mea e aaaazi, is pe 11 nascuta. Acu' a iesit soarele, e de bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

am revenit.frumos afara,cald...

eu sunt meteo dependenta,adica dependenta de soare

da,ama,ma simt putin mai bine acum

alex,sper sa ne mearga bine anul asta cu baba azi.a fost urat,acum a iesit soarele si e cald.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Samira, bine ai revenit
Adriana, sunt superbe fetitele tale. Multa sanatate

Fetelor va doresc o primavara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta7 spune:

Adriana, fetitele sunt senzationale. Sa fie sanatoase si sa aiba mult noroc

Al doile beta e de 0.8. S-a incheiat totul. Incerc sa-mi revin si sa gasesc o cale sa merg mai departe. Lupta asta am pierdut-o in viata. Cea cu infertilitatea.

Va pup pe toate si o sa va urmaresc cu mare drag. Bafta multa!!!

Nanne ai PM de la mine

Mergi la inceput