Dieta hiperproteica & alte ghivece de diete*2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Sa continuam hiperproteica cu mult spor



Eu sunt ziua 13

Cum adica esti in ziua 13 si maninci de o saptamina salate?Eu sint in ziua 14 si abia de miine maninc salate,Cred ca ai gresit,nu? Nu e 2 sapatamini fiecare etapa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Ghiveci cu carne trebuia sa scriu, dar era prea lung :D

Am rontait alune, sunt fff satioase si cer multa apa !

Voi care cum sunteti ?


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI


Si sunt unele din cele 7 alimente interzise daca vrei sa slabesti;pe langa zahar, oua, lactate, soia, gluten, porumb...


http://www.foxnews.com/health/2013/01/16/virgin-diet-drop-7-foods-lose-7-pounds-in-1-week/



Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BellaDonna spune:

varza acra cu carnati szivarvavy te invidiez te rog eu gandestete si la mine cand mananci
ficamea raci si fu asa de darnica ca imi dadu si mie si sotului asa ca zacuram toti,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BellaDonna spune:

szivarvany,
imi place titlu
foarte nimerit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe03 spune:

A trecut si weekendul si luni zi de cintar, s-au dus 2,5 kg intr-o saptamina, desi in ultimele doua zile am cam sarit calul, am fost plecata la tara, si am mancat de 2 ori gratar de pui si porc cu mamaliga, dar o singura masa zdravana pe zi
azi, mai usor asa cu caloriile, am inceput cu o portocala si o cana mare de ceai de plante
la pranz am niste telemea de vaca si o rosie
iar pentru seara vreau o salata cu carne de pui.
oricum sunt multumita, imi doream sa slabesc cam un kg pe saptamana, a fost mai mult, si sunt bucuroasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Bebe ,asta e inceputul.Nu va merge in ritmul asta.Succes!
Bilantul celor 2 saptamini este -3kg.De azi introduc legume si salate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am gresit numaratoarea, asa e, am inceput saptamana a 4-a
Meniul meu pe azi: doo pulpe prajite cu salata verde. apa cu lamaie. apa minerala.
eu am stagnat toata saptamana, dar am si mancat enervant de putin. sa treaca saptamana asta si mi revin io :D imi trag un torosh cat casa :-)))


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Corina, la hiperproteica e voie carne, oo, alune, grasimi de tot soiul, pe etape, dar e voie :-)


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

eu am stagnat toata saptamana, dar am si mancat enervant de putin.

Simti tu sau te-ai cintarir?
Deci cu toate c-ai mincat putin?Ce veste trista pt mine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dulce, e veste foarte, foarte buna, n am luat niciun gram in +.
M-am cantarit (din pacate nu pot declara public valorile).
Si cum am mai zis, nu ma las demoralizata, nu sunt la nicio cursa de cai si nu ma grabesc nicaieri. Am atata timp sa ajung la targhet incat nu ma mai stresez inutil.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput