Fiv Turcia - 4

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

vreau_bebel ce puiuti buni aveti ! sa fie cu lipici !
ciuripica si eu tot intr-o vineri am fost si nu am apucat sa vad orasul decat de pe geamul masinii La receptie le-am zis fetelor numele dr - urmarisem pe net un interviu cu el si auzisem cum se pronunta -, se pare ca m-au inteles pt ca au sunat-o pe Daniela si ea mi-a zis unde sa urc.
fetele si tin pumnii in continuare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Multumesc mult Qiao, sa dea Dumnezeu sa fie lipiciosi, sunt putini dar destul de fortosi, pupa-i-ar mama pe ei

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozititiv
DOAMNE AJUTA-NE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

vreau_bebel,sa ramana cu tine 9 luni puisorii mici si fortosi!Te asteptam maine cu vesti dupa al doilea transfer.Mi se pare si mie super chestia cu golirea vezicii,nu mai ai niciun disconfort si poti ramane in pat mai mult timp.
ciuripica,sa fie ziua de ieri inceputul unei reusite depline!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

vreau_bebel esti o fata puternica . asa si copilasii . tre sa semene cu voi , nu ? asteptam numai vesti bune de la voi .

nelay-star cand ai urmatoarea intalnire cu medicul ?

ciuripica in final ai ajuns pe taram otoman si ai si donat sange . congrats !

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Draga Nelay,
imi pare rau ca nu am putut sa ne vedem dar daca ai reusit sa citesti mesajul meu ai vazut ca nu am reusit sa vad decat clinica si aeroportul.
Sper ca tu esti bine, si totul decurge asa cum ti-ai dorit.
Sper sa ne vedem toate cu burtici cat de curand.
toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Sper sa petreceti un Dragobete fericit oriunde v-ati afla!
Felicitari bebel pentru fortosi, sa ramana inca 8 luni si ceva cu tine! Ti-am zis ca e super faza cu golirea vezicii si sa nu iti faci probleme!
Ciupirica, am vrut sa iti zic ca nu ai sa ai ocazia sa vezi Istanbulul, dar mi-a scapat! Eu nu l-am vazut decāt cand am poposit acolo! In rest, aeroport-clinica si retur m-am plimbat cu cartea electronica ca sa lecturez in pace si am asteptat sa se faca check-in la Tarom la ora 17... pentru ca spre deosebire de Turkish, unde poti sa il faci de cum intri in aeroport, la Tarom trebuie sa pierzi vremea in "sala de asteptare"
Nelay si Cristina va doresc o saptamana plina de vesti bune!
Si pentru celelalte fete o

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Celor 3 cadane aflate acum in haremul DR Tayfun le transmit gandurile mele bune, embrioni puternici si sa devina sultane mame.
Nanne , sultana mama deja
Pt toate turcoaicele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

cad si eu putin de sus ... cum se goleste vezica la 'Stanbul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Qiao, cred ca prima care a povestit a fost Ari
Atunci a cam trecut neobservata, dar eu am retinut-o pentru ca la transferul anterior mi s-a parut cea mai nashpa parte. Mi s-a spus atunci sa astept macar 10 Min in pat si am stat cu ochii pe ceas dupa care am tras o fuga de l-as fi lasat in urma si pe Ussein Bolt catre toaleta din camera
Aici, dupa ce termina toate alea, pun o sonda, iar mie Tayfun, care ma ghida catre toti pasii, imi zice ca o sa simt mai relaxata in curānd ca eu ma tot miram ce mai mestereste acolo, pentru ca ramasese doar el si o asistenta si da, m-a usurat (la propriu si la figurat)
Pentru mine e cea tare parte ever

Hatice

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

nanne Qimi aduc aminte cand a povestit ari, numai ca nu intelesesem daca e cu sonda sau nu. credeam ca au ei alta varianta minunata. si mie mi-a golit-o asa Albu la punctia pe viu. cu toate ca fusesem inainte la toaleta el zis ca din cauza stresului s-a umplut si mi-a golit-o inainte. nu imi place cu sonda am ramas cu un pitic de cand cu extrauterina, am avut atunci o zi intreaga cat am stat la reanimare si dupa ce mi-au scos-o am avut impresia ca o mai am inca o zi

Mergi la inceput