Clubul "babelor" FIV-oase 73

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Samira o floricica speciala pentru o doamna si mai speciala Te imbratisam cu drag toate trei
Aristica maine ies din nou si cum prind momentul te mai sun, ca am de recuperat cu vorbitul la telefon cu fetele mele dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

La mesajul anterior am pus doua poze cu martisoarele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

adrianoooo dar pune-mi poze cu ochisorii aia ca cerul ai Biancai si cu cei ca pamantul ai Antoniei, ca te mananc. Cum sa le folosesc eu fetele adormite pentru invitatie? Aaaaa, stai asa ca te banui ca vrei sa-ti faca elenusha invitatia, cu Bambi. Vezi c-o sun si te spun si-o rog sa-ti "greseasca" numele nasilor, sa apara doar Catalina cu numele normal si pe samiroi sa-i boteze Tin pumnii pentru maine, sa fie o.k. localul.
nanne hai c-am ras la turcoaice. Te-a zgariat asa, putintel, pe retina, ai?

Va pup si fug sa ridic tortul cu snururi glazurate si sa-mi intampin sotul ca pe un ghiocel de primavara (nah ca-mi aminti de Riga Crypto si lapona Enigel - tineretile astea si amintirile lor)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sami ma bucur ca ai scris.mi-era dor de postarile tale!

lara

adriana superbe martisoarele tale!

ari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Adriana te pup pe tine cu martisoare cu tot

Te mai citesc pe la gemenute si tare imi place sa-ti simt printre randuri fericirea si implinirea
Sa ai o primavara frumoasa impreuna cu buburuzele tale

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Sandy multumesc mult Ma uitam la semnatura ta si ma gandeam ca anul trecut pe vremea asta si eu visam la o fetita frumoasa, si uite ca imi dadu Dzeu doua Asa minune iti doresc si tie
Velvet multumesc, la fel si tie curand iti doresc asa martisoare
Aristico o sa pun si cu ele treze, dar ador sa le privesc cand dorm, par asa senine, linistite si fericite in acele momente...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc mult,adriana da,am citit ca iti doreai o fetita si am trait alaturi de tine rezultatul la beta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Lara, cred ca numele dr. este Nicorici, dar ma interesez dcaa sigur elibereaza retete.
Sami, hello, hello!
Ady, ce sa mai zic de martisoarele tale? Sunt superbeeee!
Ari, ! Ooooo, Riga Crypto si lapona Enigel...pfff, isi vremuri de olimpiada, imi amintesti de tinereti!

Am pus la galerie poze cu martisoarele facute de mine...schioape, dar eu le-am facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

alex,ce frumoase sunt!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

samira !!!!

azi am avut o zi frumoasa, mi-a facut colegul un cadou ... l-a sunat pe seful si l-a rugat sa ma lase sa plec mai devreme ca se ocupa el de tot Asa ca am bantuit prin oras si am cascat gura pe unde am avut chef, mi-am luat 2 ciocolatele de la Leonidas, o carte de la humanitas si am citit pe banca in Cismigiu, m-am uitat la porumbei, la oameni, m-am vopsit, am impartit si primit martisoare. Chiar uitasem cum este sa te simti libera, sa fie soare si frumos afara, sa faci ce ai chef, fara nici un stres. Minunat anotimp primavara, sa va bucurati de el si sa aveti parte numai de zile senine si zambete !
si pt toate babutele mele dragi.

Mergi la inceput