Clubul "babelor" FIV-oase 73

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Ana uite ca la asta nu m-am gandit,super tare faza cu bibironeala,capsuneala cu siguranta asta fac.
te pup si sa stii ca si eu astept primavara,a nins ieri aici cu niste fulgoi mari de ziceai ca vine craciunul,da,eu mai am de asteptat,cel putin pana la jum.lui aprilie,aici sarim direct in sandale,primavara dureaza 2-3 saptamani
Broscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Sa aveti o primavara frumoasa fetelor! Poza mea reprezinta un martisor cu carucior facut de mine! Vi-l doresc din toata inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele! Va doresc o primavara frumoasa si cu multe realizari!
Alex multumim de martisor este tare frumos!
Si eu va trimit la toate cate un martisor virtual!
Angelica ... of mama lui de chist problema este ca eu il am deja de doua menstruatii si nu s-a eliminat din contra a crescut, acum astept si menstra asta sa vad daca se elimina.
Broscuta, Camcris va doresc din tot sufletul sa fie cu ochisori.
Daniela si eu am citit povestea este tare frumoasa!
pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

o primavara insorita tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Buna dimineata un mesaj special pentru toate fetele si un buchet de ghiocei
"Fiecare dintre noi asteptam sa se intample ceva frumos in viata noastra, fiecare dintre noi asteptam primavara."
Cu aceasta urare doresc sa aduc primavara in sufletul tau: deschide-ti inima, fa loc clipelor frumoase!
LA MULTI ANI!!! DE 1 MARTIE





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

fetelor va multumesc de incurajari, maine vreau sa repet beta sincer in sinea meau am convingerea ca nu este bb
gabyv la mine ciclos are regula de maxim 31, nu am ajuns inca la ziua respectiva mai am, am facut beta fara bani altfel nu ma incumetam
broscuta7 imi pare rau de situatia ta, sa ne spui si noua rezultatul azi, nu trebuie sa-ti pierzi speranta, ne agatam de ultimul firicel
dellya86 si la tine a fost negativ
Sandy2707




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Fetelor, sa aveti o primavara frumoasa, insorita, vesela si plina de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Si eu va urez o primavara frumoasa doamne dragi.
Un brat de flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

salutare
si multe
I N T I L N I R E A ramane stabilita pentru saptamana viitoare miercuri ? Ora, va rog ! 17.30 ? 18.00 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Buna tuturor si o primavara senzationala si cu multe impliniri!

Gaby, multumesc este senzationala si ea! Si apropo, e nascuta pe 14 februarie 2012, v-am zis? Deci eu am o Valentine fara sa ma sarbatoresc!
Ana , dar ea chiar este o British alintata si fitoasa

Qiao, merg oriunde numai nu intr-un pub, ca acolo e doar bere si tigara si sa nu fac excese
LE: miercuri la ora 18, ar fi ok.

Sandy, multumesc mult! Sa auzim vesti bune peste vreo doua luni, deci tot primavara, nu?
Alex multumim pentru frumosul martisor!
Lara a venit primavara cu soare frumos, cer senin si aer curat! Mai treci pe la noi?! Oricum o mica rosie
Ady - pentru tine 3 X !

Broscuta, imi pare rau.
Pe partea cu analizarea pentru betaHCG la FIV, Sandy, Tayfun spune 10 zile de la ET. Oricum la mine, la FIV1, la 9 zile de la ET cu embi de 3z, rezultatul a fost 75. Ca nu a iesit bine pana la final, e alta chestie. Insa 14 zile de ET mi se pare exagerat. Poate 14 zile de punctie.
Acum am facut (ca asa a "vrut" Medlife) la 15 zile de punctie si 12 zile de la ET, pentru ca doctorul a spus 10 zile de la ET ... Parerea mea e daca ai un rezultat cu 2 cifre, atunci ceva, ceva e acolo. Nu vreau sa bring you down mai ales intr-o zi ca aceasta, insa asta este experienta mea.
Cred ca transferul cu blasto se poate face si mare repede de 10 zile de la ET, adica vreo 7-8?!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput