Clubul "babelor" FIV-oase 73

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

miky multumesc mult o sa ia sotul adeverinta,pe numele lui.

camcris imi pare rau

ari esti tare!asa citesc si din urma si rad...

sandy

alex

nanne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:


Salutare
Qiao

Cine a mancat o coliva yummyyyyy
Je
Si sotul bineinteles
Sotul nu se mai opreste
Scoate onomatopee: mmmmm ce bun#259; e

Qiao te pricepi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Camcris- mie cānd mi a iesit 1.2 dr mi a spus ca nu sunt insarcinata
..... INSA fetele vorbeau pe aici si spuneau c#259; daca beta nu este 0, inseamna ca ar fi sau ar fi fost ceva pe acolo

Nu stiu ce sa spun.... mai repeta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

salutare
ari sa ma innec cu iaurtul cand am citit cu masina, esti de coma
elly ma bucur ca v-a palcut
camcris daca rezultatul e vizualizat pe site apare 1,2, cand l-am luat pe hartie de la ei scrie < 1,2. Teoretic nu pare sa fie sarcina, dar ca sa ai constiinta impacata, mai repeta cum ti-a zis Sandy. Si mie mi se pare ca ai facut cam devreme.

acum sa trecem la lucruri serioase, anul trecut la inceputul lui martie am avut intalnire. ce facem, ne lasam pe tanjala anul asta daca nu e samiruta sa ne mobilizeze ? Hai, ari, iesi dintre mormanele de rufe Incep lista:
elly
miky
je
...
...
...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Camcris mie mi-a iesit 3,5 si a fost negativ poate ai facut-o prea devreme. Imi pare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
qiao ...yam vorbesti de intalneli....vreau si eu sa vin , dar pe cand?
in seara asta plec din buc si ma intorc pe marti mi-a facut sotu' supriza de ziua mea, plec in delegatie cu el....oricum spun prezent
ari hahahah foarte tare faza cu masina de spalat pe senzori....am si eu ceva problema cu instalatia electrica din baie deci ma astept la senzori misteriosi oricand.....
va puuuup ma duc sa-mi fac bagajul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Camcris imi pare rau si imi pare rau ca din cauza mea ai facut testul, te-am incurajat crezand ca va iesi pozitiv....offff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Fetelor am fost ieri la eco sa vad daca mai am chistul si din pacate a mai crescut are 4 cm si mi-a zis dr ca este chist probabil hemoragic si mi-a dat sa iau advil si utrogestan asta pentru ca inca nu mi-a venit menstruatia, voi ce stiti de chistul hemoragic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui dellya86

Camcris mie mi-a iesit 3,5 si a fost negativ poate ai facut-o prea devreme. Imi pare rau


cate zile aveai dupa ovulatie cand ai facut testul beta?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Miki .. eu acum vreo 3-4 ani am avut 2 bucati chist hemor. dupa ce am facut o stimulare (dr.Cocei & Marinescu) ... pt o inseminare.

Am avut 3 foliculi maturi ... am facut pregnyl-ul ... dar nu s-a-ntmplat nk ... 2 foliculi nu s-au spart si am ajuns la dr. cu dureri ...
Am fost la Giulesti .. la Urgenta si nu era nici Cocei .. nici Marinescu ... si m-a vazut dr. Moisa (care este o idioata ... cea mai mare idioata)....
A rugat-o o asistenta sa ma vada .... i-am dat si 100 lei si m-a tinut vreo ora la usa sa astept si ea nu facea nk ....se plimba pe acolo ...

Dupa vreo ora m-a primit si mi-a spus ca de la stimulare am un chist hemoragic pe un ovar, un alt chist hemoragic pe celalat si mi-a dat supozitoare cu carpicon ....

M-am dus acasa mi-am pus supozitoare cateva zile ... si intr-o dimineata am simtit o durere ff mare pe un ovar .. parca imi infipsese cineva o sabie (nu cutit) in ovar ....
Am lesinat, m-au luat transpiratiile si am inceput sa vomit ...

Noroc ca mi-am dat seama ca ceva nu-i ok ... m-am dus la Marinescu de Urgenta la ora 6.00 dimineata ...

M-a internat ... mi-a spus ca a "explodat" un chist si m-a operat instant ...

Si cand imi aduc aminte de MOISA ... ma enervez instant ...
O mare imbecila.

Miky ai grija la ce dr. te duci si ce tratament iei
Nu toate persoanele patesc ce am patit eu .. dar este bine sa ai grija ...



Mergi la inceput