Clubul "babelor" FIV-oase 73

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex

Camcris, da refresh pe site totusi.


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila![/font=Verdana]


de cate ori am dat ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Ari - aventuri cu masina de spalat, din astea nu am mai auzit eu neavand balcoane (adica nu am mai pus geamuri/usi) este aceasi temperatura ca in casa, deci nu am probleme cu uscatul. cand am o urgenta, le pun totusi in dormitorul mic care este incubatorul casei (e cel mai cald, adica)
camcris, sper sa fie bun rezultatul , dar si serviciile medlife! mie mi-au pierdut proba pe 31.01.2013, asa ca degeaba dadeam refresh pe site-ul lor iar la mine nu este prima data - tot pentru beta in feb 2012, mi s-a intamplat acelasi lucru... deci eu nu sunt multumita de serviciile lor, ce sa mai zic!
Am refacut eu analiza pe 2.02.2013, ca de abia pe la ora 16 pe 1/2 au indraznit sa imi spuna de fapt. La mine a fost pozitiv, ceea ce iti doresc si tie, bineinteles!
Qiao ma simt bine, doar ca mi-e foarte, foarte somn in timpul zilei (care coincide cu sederea mea la serviciu ) -> nu ma pot concentra la nimic si e si inchidere, in rest momentan nu prea ma plang, totul sub control!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Nanne, ma bucur ca totul e sub control!
In rest unde usuci hainele? Noi vrem sa punem usa si fereastra dintre camera si balcon, ca nu e izolat bine, e mai ok asa din mai multe puncte de vedere, putem pune rufele, mai stau motanii pe acolo, etc.
La voi cum e izolat: pe interior sau pe exterior?

Ihm, nu imi place chestia cu pierdutul probelor la Medlife...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetelor va pup pe toate pe ziua de azi

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Hello Alex
Balcoanele sunt momentan izolate doar pe interior si termopanate cap-coada :-D Asteptam sa vina si cu izolatia exterioara ca au facut cam toate blocurile din jur
Eu am balcoane la sufragerie, unde este parchetat, si la dormitorul mare unde este gresie pusa (acolo este si toaleta nebunaticei mele ). Am preferat gresie, in cazul in care spal ceva la mana, sa aiba unde se scurge... deci sunt ditamai gospodina, dupa cum poti realiza :-D
Ele sunt de fapt continuarea camerelor, sunt varuite in aceleasi nuante, gresia unde e, imita parchetul camerei, etc. Avem perdele si draperii la geamuri.
Ce-i drept in dormitorul mare este mai frigut (este pe nord), insa eu zic ca este bine cand dormi sa fie mai racoare. La sufragerie nu este deloc (este si pe sud).

Apropo, acum ar trebui sa te uiti pe fereastra, a aparut soarele! Deci e mai primavaratic decat saptamana trecuta!

LE: Te botezasem mai devreme. Sunt dusa

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Mai sus am atasat o poza cu yoghina mea!
PS. acum observ ca se vede si parte din "balcon"

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

dupa ce am stat la telefon 30 minute tot nu este gata analiza au zis dupa ora 18
medlife


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

camcris - iti mai spun un lucru: daca nu ai platit taxa de urgenta de 20 lei, eu zic sa fii zen in continuare si sa verifici maine dupa 11-12! Nu are sens sa iti faci nervi pe ei, uita-te la mine ce patita am fost eu

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Imunologie-Markeri Endocrini

Beta hCG 1.2 < 5 mUI/mL Sarcina: 3 - 4 saptamani:

ce spuneti fetelor????
nu sunt gravi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Camcris e prea devreme. Repeta-l sambata sau luni. Bafta multa

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput