Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Anca, alegi ultimul partener si raspunzi la intrebare, ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Eu nu am de facut reparatii majore la tzitze. Sint ok. Preventiv, mi-ar placea sa le fac ceva. Ideea e ca mie nu-mi plac -si nu mi-au placut veci- tzitzele mari; nu-mi plac femeile voluptoase; prefer modelul "balerina"; prin urmare, nu-mi doresc silicoane dar mi-as face un lifting la vremea lui :-) Jambo, insa, nu e de acord; nici in botox nu are incredere, spune ca o femeie naturala e intotdeauna mai frumoasa decit una "de plastic" (nu stiu exact ce intelege prin asta)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

HAPPY BIRTHDAY, LEON
TEMA ZILEI

1. Daca ai putea schimba un singur lucru in viata ta, care ar fi acela?
Daca as putea schimba ceva ar fi faptul ca regret unele decizii din trecut, treb sa am mai multa rabdare sau sa fi luat niste decizii mai pripite, sa fi trait clipa, pe la douajde ani


2. Daca ai putea retrai o singura secventa din trecut, care ar fi aceea?
cand am imbracat haina de mireasa

3. Care sint actorii preferati?
Michelle Pffeifer, Anthony Hopkins, Robert de Niro.


4. Povestiti o intimplare cu copilul care v-a emotionat.
Cand o alaptam pe Ari

5. Unde ati fost in luna de miere?
A fost ruta Viena-Hamburg-Copenhaga-Oslo, a fost supeeeeeeeeeeeeeeeeerb

6. Ce personaj principal au fanteziile voastre sexuale? Aveti fantezii cu partenerul? Cu actori? Cu colegi de la job? Cu vecinu'?
Cu ...........barbat sa fie!



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 36
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Kea, eu sunt ff multumita de tzitile mele iar Pisi si mai si !! asa ca la capitolul asta nu am nimic de schimbat




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Eu, inainte de Vladimir, aveam niste tzatze de statea mata-n coada. Frumoase rau. Nu mari, cat saincapa intr-o palma, rotunde, si ferme (dupa ele).

Acum sunt lasate. Am si slabit mult si nu mai sunt pline in partea de sus. Ei bine, va zic ca....conteaza mult cum va face partenerul sa va simtiti. CU R nu imi place deloc atingerea pe ele. deloc, deloc. Ei bine, acum...ma simt frumoasa/dorita/iubita etc. Operatie estetica nu mi-as face veci. De frica!

La fel de important e sutienul. Merita sa investiti in sutiene. Bluzele stau bine! Triumph e un brand care are sutiene bune si care te fac sa arati beton

Si ca sa nu ma intrebati voi. Va zic ca, da, am pe cineva. Dar nu dau detalii deocamdata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Kea, eu sunt ff multumita de tzitile mele iar Pisi si mai si !! asa ca la capitolul asta nu am nimic de schimbat







Mami lui Alexandra (03.03.09)





Ca pe feisbuc: LIKE!!!

Iar io trebuie doar sa slabesc putin, caci luiii plac mai mici, deci nu trebuie sa fac nici o schimbare majora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

La fel de important e sutienul. Merita sa investiti in sutiene. Bluzele stau bine! Triumph e un brand care are sutiene bune si care te fac sa arati beton

Si ca sa nu ma intrebati voi. Va zic ca, da, am pe cineva. Dar nu dau detalii deocamdata.


Io port aproape exclusiv Triumph si sunt multumita ca imi iau cate unul raaar si il pooooort si rezista mult si bine!

Cat despre secretele tale, hmmmmmm...astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Da, confirm, Triumph is sutiene pe care poti sa le lasi mostenire la stranepoate, ale naibii, nici cand te saturi de ele nu-ti dau vreun motiv sa le arunci:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

In Bistrita de la Triumph numai modele de babete aduc.
Mie imi plac sutienele Wonderbra. Stiu ca am mai spus. Din astea nu se gasesc deloc la Bistrita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Floricu

Keutu cheliutu


????

Mergi la inceput