FIV cu ovocite donate Cap 41

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Buna fetelor va

Wish ce faci? sper ca sunteti bine cu totii si nu ai mai avut sangerari.

Azi e baba mea si ma bucur ca a fost pana acum o zi cu soare.









Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

fetele unde v-ati ascuns?
Sandy azi e si baba mea,e soare cu dinti,dar e frumos

am primit azi schema de tratament

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Iuhu, Daniela, intri in linie dreapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

da,Ana incet,incet,ma pregatesc de start,am niste emotii...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Te cred, draga mea, si te inteleg perfect! Eu am asa un sentiment, insa, ca va fi totul bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

DanielaDoamne ajuta!si hai ca lucrurile s au aranjat cum se putea mai bine ma bucur din suflet pt tine

amalia tsakoniati
21+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Wish unde esti fetito?treci la raport si nu ne fierbesper ca sunteti bine eu pana acum am fost COBZA acum sunt mai bine

amalia tsakoniati
21+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Daniela mult succes pe acest drum.Suntem alaturi de tine.
Wish te asteptam cu inimioarele
Eu sunt bine deocamdata,mai sangerez dar foarte putin,daca e ceva mai rau ma mai duc la 10 sapt la un eco,daca nu direct la morfofetala la 12 sapt daca ma ajuta Dumnezeu sa ajung acolo.
Vroiam sa intreb fetele de la Brno pana cand au luat tratamentul cu Estrimax si Utro.Multumesc.
Miracol primavara aceasta va fi un miracol pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Buna, am aparut si noi...de cand a dat caldura stam pe afara mai mult si nu prea mai este timp de net
Dana eu am luat estrimax pana la 12 sapt dupa care am redus treptat...mi-a dat schema dr. Utro eu am luat pana am nascut
Amalia offf raceala asta...atat de mult te a tinut? Sanatate multa, ce fac nepoteii?
Miracol, tu unde ai disparut? Esti cumva suparata pe noi? Hai aici la galerie
Wish, asteptam vesti de la tine
Biona tu pe unde umblii, a venit mama si huzuresti acum . Pupici de la print pt printesa
Smaick...mai da o veste, cum esti ?
Many, Amalia...promit ca va raspund la mail dar credeti-ma...timpul asta nu mai ajunge deloc, nu stiu cum am sa ma descurc cand trebuie sa incep diversificarea
Daniela, Doamne ajuta, ma bucur tare mult pt tine, mergi cu incredere inainte
Tusferi, ce faci, emotii ceva? Gata pregatirile? Offf cand ma gandesc ca indata nu ai sa mai ai timp nici tu de noi...se va scrie un mesaj pe luna cred
Bichi, Brigit voi ce mai faceti fetelor, cum va descurcati?
Sandy, pupici speciali pt o fata speciala
Vad ca alina-alba, coco, apalina, looana, noi2...au uitat de noi...off cate fete cu reusita aici si stau ascunse

Dragelor pe 8 martie baietelul lui mami vreau implineste 1 anisor. Ea nu a mai dat pe aici dar este in gandurile noastre...e deschizatoarea noastra de drumuri.

Ma duc sa pap si eu ceva si apoi poate ies afara la plimbare
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Daniela asa sa-ti fie tot anul cu mult soare si un bebe macar la marsupiu pentru 9 luni
Iti tinem pumnii stransi ca ia intrat in linie dreapta...o sa te gravidesti cam in acelasi timp cu Miracol pe care o si pe ea cu drag

Amalia ma bucur tare ca esti mai bine si ca si bebei sunt bine

Wish scrie0ne te rog doar 2 cuvinetele "suntem bine" Please

Iri ce fain ca iesi cu printidorul la plimbare ar fi si pacat tinand cont de cat de frumos e pe afara..esti scuzata ca intri mai rarut dar sa nu ne uiti de tot

Fetelor



Eu o astept cu drag

Mergi la inceput