FIV in Ungaria 173

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

hello
Olimp e drept ca nu ma prea pricep io la ecografe de bebe, doar la cele de chisturi si intr-adevar mi se parea mie ca nu prea arata a eco de bebe a tau....dar e minunat programul , iar Ilinca e cu siguranta si mai minunata pe zi ce trece . ( na, ca m-am scos cumva )

Daniella cand faci embriotransferul ? Multa bafta !!!

va pusi pe toate fete dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

olimp

umbra

Daniela cum esti?ce-ti fac puisorii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

umbra esti o dulce

si tie velvet




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

20 + Ilinca
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=olimp&year=2013&month=7&day=5&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata

Daniela ce faci?cum esti?

va pup si va doresc o saptamana numai cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico75 spune:

Buna tuturor! Citesc de mult acest forum, care mi-a fost de ajutor cu multe informatii, dar abia acum m-am invrednicit sa-mi fac si eu cont.
Povestea mea: am fost in noiembrie 2012 la Szeged la d-na dr. Maria Crizsan pentru fertilizare, dar....am avut un singur folicul si la punctie s-a dovedit a fi gol. La inceputul lunii martie ma voi duce din nou pentru a doua incercare si sper ca de data asta sa ajung pina la embriotransfer. Imi va fi mai greu de data asta pentru ca voi pleca singura, sotul nu va fi cu mine. Asa ca, imi doresc sa ma primiti si pe mine in rindurile voastre si sper sa ma si vad cu citeva dintre voi in martie, la Szeged!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna fetele ,

Va multumesc la toate si va pe toate, nu vreau sa va tin pe jar dar si eu simt ca parca visez, ieri m am dus la clinica in loc sa sun sa mi spuna cum sunt puiutii, erau 11 embrioni tari pe pozitie, azi la ora 11 i am sunat ca ieri au ramas surprinsi ca m am dus pana la clinica in loc sa sun, si sunt tot 11 embs, si transferul va fii maine pe la amiaza , e miracol, e minune ,e noroc ,you call it!! Dar never ever nu am ajuns la stagiu de blastocism .

Ma duc la plimbare ca maine e zi cu emotii mari!!

To be continued......

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salut fete dragi,

Nico75 bine ai venit si, cum spun fetele mia vechi pe forum, iti doresc sedere scurta pe aici....multa bafta la Szeged, de data asta tb sa fie cu noroc !!!

Daniella bafta maine la transfer !!!! o sa ma gandesc la tine si-ti tin pumnii. Maine mi-am luat zi libera asa ca ma voi gandi la tine si serviciul nu ma va ,,incurca,, . Nu stiu daca ,,blastocism,, e de bine sau nu...Doamne ajuta-ti !!! .....

va pupacesc pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

no bun...m-am documentat...e de bine ,,blastocist,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Buna fetele,
E sigura treaba acum, pe 11 martie sunt la Szeged pentru FIV (11 martie dupa calculele mele, astept mail de la dr. Zadori sa imi confirme data). Nico, nu o sa fi singurica in martie la Szeged...ne vedem cu siguranta la clinica. Cine ma ajuta si pe mine cu o cazare buna, un numar de telefon si un pret, vreau neaparat o camera cu bucatarie si acces la internet.
Va pup si va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Buna fetelor, sunt o veche aspiranta, actualmente pacienta a clinicii Polisano Sibiu. Scriu la voi"unguroaicele "pt. ca aici sunt mai multe clujence: trebie sa fac o histeroscopie; cei din Sibiu ma amana deja de 3 luni, iar eu nu mai am timp sa astept; stiti medici in cluj care fac histeroscopie ? ma puteti ajuta cu niste informatii in acest sens? mersi.

Mergi la inceput