FIV in Ungaria 173

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

girlie-girls!

first, un big hug pt fiecare!
nu sunt la zi cu noutatile, dar, am retinut ca, la topicul asta, gravideala e trendy

danielle, dearest, craziest chick! bafta, bafta, bafta si keep up the good work, the humor si fingers & toes crossed, sa se lase cu ..
Imi, asemenea si tie! baftoc maxim sa ai! ti-am raspuns la PM in aceiasi zi, dar, imi apare inca, necitit de tine..tare strange..posibil sa nu-l fi primit? dc vrei, retransmit.

fetelor, intr-o zi, poate, imi voi rupe din suflet si va voi scrie si continuarea povestii mele..intr-o zi.. dar, nu azi

va felicit pt tonus, va doresc o primavara infloritoare si sa umpleti topicul de vesti bune!

Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna fetelor

imi bafta multa la intepat eu nu mai stiu unde sa intep , fac 2 /zi dimineata si seara , de fapt mi-i le face sotul caci eu fricoasa nu ma indur singura..

daniella ne tii pe jar , hai spune-ne cate perechi de Valentini s-au format !

goofy bafta si tie , cand incepi ?

lara imi pare bine sa te vad si pe la noi si sarcina usoara in continuare , sper ca te simti bine , eu cu un bebel si ma resimt

la toate si multa multa gravideala




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

20 + Ilinca
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=olimp&year=2013&month=7&day=5&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna seara fete dragi!

Lara...nu am primit mesajul de la tine ...dar asa cum am scris,nu am vrut sa te stresez...daca esti draguta si-mi rentransmiti,raman datoareMa bucur ca ai dat un semn de viata...si da...asteptam continuarea povestii atunci cand vrei tu

Olimp...la mine sotul e mai fricos ca mine,asa ca sunt nevoita sa mi le fac eu singura...dar le fac,asta sa fie cea mai mica problema.

Velvet
...bafta la histero...sa fie totul OK,ca nu-ti mai lipsesc alte socuri!!!

Goofytza...scrie la PK,ca oricum dureaza pana te cheama...eu asa zicProlactina se poate tine sub control...si eu am avut-o mare,am luat tratament...si de 2 ani incoace e buna fara nici un medicament luat!

Dani...bafta,bafta,bafta!
Umbra...te pupic si aici!

Weekend placut dragelor!

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in februarie 2013...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

imi apopo de intpat important este ca unul din doi sa fie curajos

umbruta tinem pumnii pt operatie

weekend placut





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

20 + Ilinca
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=olimp&year=2013&month=7&day=5&babycount=1"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

Buna gagici
olimp , m-am uitat pe linkul pus de tine...ce tare eeeee .Nu vreau sa fiu snoaba....tehnologia asta ....dar e Ilinca ta ?

IMIMS si io si io .

Lara nu-mi mai amintesc povestea ta, dar din cate imi dau seama(cum scria Olimp ....esti graviduta Doamne ajuta. Citeam postarile tale prin toamna,dar amu nu-mi mai amintesc ce si cum ....si am vazut ca ai luat o pauza.
Velvet,Maxia,Miha,Rxx,Daniella,Gofytza,Ona,Eni sper sa nu fi uitat pe careva dintre fete ...sa nu dati cu pietre .
Mult noroc si bafta tutoror !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Lara ma bucur ca te citesc

Imi multumesc mult.sunt cam indoita in leg cu medicul,dar are competenta in histeroscopie si face si FIV,si are multe reusite,deci o histero pot face si eu cu el.macar sa stiu ca eu n-am nimic.ma rog,nimic care sa poata fi detectat.iti tin pumnii

umbra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Buna sear fetelor
Daniela...ce productie ai avut,sa fie iubareti si lipiciosi l mxim
Imi...deja i inceput injectiile? sa fie cu noroc
Umba,Velvet...mult noroc la operatie si histeroscopie.
eu ieri am fost la control,suntem bine,avem 9saptamani +4zile,dadea din manute si picioruse era un scumpic,su scumpica?om vedea
va pup pe toatesi un weekend fain



9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

offf...cum vad nu mergea litera aaaaaaaaaa la tastatura...scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata

eni multumesc felicitari pt topaila mic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna fetelor

eni tine-o tot asa , micutul/a slataret , ma bucur enorm

umbra nu e Ilinca , e doar un program care itit arata cam cat este de mare bebita in uter in perioada va sa zica reala , creste trepat ocupand spatiul , mi-a placut cum arata.

velvet

imi, Daniella pumnii mei sunt incordati pentru voi

la toate




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

20 + Ilinca
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=olimp&year=2013&month=7&day=5&babycount=1"

Mergi la inceput