FIV in Ungaria 173

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

Imi iti tin pumnii stransi!

Danielahai cu vestile cele mai bune!

sa vina bebeii !

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Buna fetelor!

Multumesc pentru informare fetelor, o sa-i transmit.
Ma bucur sa aud vestile astea bune..
Daniella ....oauu ce productie. E minunat...acum sa se si imprieteneasca cu ...aia mici!!
Imi bafta ......si de data aceasta sigur va fi altfel! Mie la Szeged imi recomandau 3 litri, apoi 3.5l. Acum fiecare medic cu recomandarile lui. Pana la urma rezultatul conteaza.

Toate fetele multi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Neata si multi
Daniela..wow...se dea DD sa fie la superlativ pana la final si asteptam vestile..uite asa ne creste doza de optimism cand vedem ca se poate
Imi..pumnii stransi si pt tine, abia astept sa ajung si eu in mom ala al tratamentului
Umbra, deja peste o saptamana vei face plimbarea fara endometrioza dupa tine
Velvet,tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Umbra sunt bine,multumesc
Am facut mare parte din analizele cerute de PK,toate bune mai putin prolactina(cred ca stresul bata-l vina)marita si un AMH scazut la jumatate fata de cel facut acum un an pe vremea asta
Merg inainte si-i scriu lui PK despre asta si astept sa vad ce-mi zice.Habar nu am despre protocoale lung,scurt si cam cum o fi cu chematul la Buda.Intre timp imi continui tratamentul cu Aspenter si Femibion si ma pregatesc de Clexane o data cu stimularea.Traiasca mutatiile !!!
Oi trai si oi vedea!

Umbra sanatate multa si astept vesti bune!
Fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

Gofytza Doamne ajuta.
Si cu AMH scazut se poate, cunosc personal cazuri care au reusit din prima ! Bine ca-s bin celelalte...vezi tu ce zice de prolactina...
Mergi pe mana lui PK .

va pusi cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

gofytza inainte de a iti lua sange , ti-a zis cineva ca trebuie sa stai jos, linistita 10-15 min,pt. ca altfel iti iese prolactina marita?
mie asa mi s-a recomandat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Ona nu mi s-a zis sa stau linistita jos.A fost destul de nebunie la laborator:cand sa intru noroc ca m-am uitat pe foaie si lipsea testul hiv.M-am intors la receptie,scuze peste scuze,am platit si testul hiv si normal ca mi-a trecut randul pana atunci.Cred ca m-am enervat un pic, nu de alta dar erau numai pensionari care se ingramadeau si mai si intarziam la servici...asta e.Stiu ca e o analiza sensibila.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

cumva la synevo ai facut analizele? ca si mie mi-a trecut domnisoara de la receptie chlamydia din sange cand eu ii specificasem din secretie noroc cu asistenta, ff draguta de altfel. tot ea mi-a zis si de prolactina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Nu la Synevo am facut ci la MedLife....e tot in Romania asa ca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

rxx eu...nimicuta...

Mergi la inceput