FIV in Ungaria 173

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

Daniela you DID it! mult succes in continuare si sarcina usoara!felicitari!si numai bine in continuare!

Imi te astept cu vestea cea mai buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Buna fetele,
Daniela, m-ai emotionat maxim, de sambata tot intru sa citesc vesti de la tine....Ce pot sa zic??? FELICITARI maxime, Doamne ajuta sa fie totul bine pana la capat si sa te "citesc" mamica! Esti dovada vie, ca nu trebuie sa ne lasam batute niciodata, si ca indiferent cat e de greu trebuie sa continuam lupta....Te pup, si datorita tie plec mult mai increzatoare la Szeged.
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Woww....Daniela cat ma bucur!!..intru eu mai rar din cauza lipsei de timp, dar citesc ceea ce scrieti.
Vestea asta asa ce m-a emotionat, nici nu iti dai seama cat. Ma bucur atat de mult si nu pot sa spun decat ca ne dai curaj, speranta ca visul ni se va implini, ca cineva acolo sus ne iubeste.
Sa ai o sarcina usoara, totul sa fie asa cum iti doresti si cu siguranta o sa fii cea mai frumoasa graviduta!!!
Acum asteptam vestile bune de la Imi!!...
Candy ce mai faci, cum mai esti?
Va pup pe toate si va urez gravideala cat mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

hello fete :)

Daniella felicitari scumpa si aici !!! nu putea sa fie altfel...doar 100 % ++++++. Sa-ti dea Dzeu sanatate si sa fie bine pana la capat.

Clar IMI urmeaza sa se gravidesca la PK ! Bafta ! Maini magice are omu asta si mult interes si omenie si de toate bune !

Bafta tututor fetelor care mergeti si la Szeghed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella imbratisari si felictari Doamne ca mult ma bucur...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

22 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Daniela...FELICIIITAAARRIma bucur enorm pentru tine,sa fie bine inca cel putin 8 luni,si bebei sanatosi la nastere(eu tot mamica de gemenasi te vad
Imi...mai un pic si vii si tu cu vestile bune
eu azi am facut masuraturile pt dublu test,e ok in grafic bebele nostru,se pare ca e baietel,daca nu-i cade puta ca la bebele lui Olimp
maine avem 13 saptamani




12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

fetelor in focuri multi pumni stransi

eni ma bucur ca totul decurce cum trebuie , ne rugam la DD sa fie bine si in continare ....acum ca e cu puta sau fara nu mai conteza sanatos sa fie ...

si noi am fost la morfologia de trimestrul 2 , suntem mai mari cu o saptamana avem 600 de grame , e vioaie si se pare ca e sanatoasa ...DD sa ne protejeze..

la toate fetele..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

22 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Va multumesc tuturor si ca parca nu mi vine sa cred ca mi a venit randul , am sa ma ciupesc , din suflet va respect ca mi ati fost alaturi si imi sunteti si tuturor aspirantelor va doresc sa va vina randul repejor ca e grea asteptarea !

Eni , deja sunteti marisori si ce bine ca ai iesit din primele 3 luni , multa sanatate si sarcina la termen!

Olimp, ti tare di tat!!

Umbrarito tot ma gandesc la tine si la rugaciunea ta pt noi toate , iti doresc toata sanatatea din lume si sa te rasplateasca si pe tine Doamne Doamne cu un bebe !'

Fetele in focuri eu va tin galerie



5 Fiv nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
6th Fiv -Budapest 2013 Feb.
MTHFR A1298C & PAII 675-4G/5G-heterozigote

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

DAniella te felicit din toata inima sincer era nevoie de astfel de vesti............................eu miine se pare ca voi face in sfirsit transferul sunt de aproape 2 luni in stresul asta,azi au decongelat 2 din cei 5 emmbrioni si erau ok o sa vedem miine......MAXIA ONA si restul fetelor va pup pe toate...............apropo ce gasca mare suntem acum la szeged va tin pumni tuturor si sa auzim numai vesti bune...... MIHA bafta la punctie miine ne vedem, eu vin la ora 1 pupici.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico75 spune:

Felicitari, Daniella !!! Doamne ajuta sa mai auzim si alte vesti bune! Ne motiveaza pe toate sa fim mai optimiste ca....TOTUSI SE POATE!!!
Mi-am facut si eu bagajul, miine plec la drum spre Szeged.
Ona, Miha, Candy.....miercuri dimineata voi fi in gasca voastra!
Pupici tuturor !

Mergi la inceput