FIV in Ungaria 173

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

fetele,
Dani...maine o sa vezi rosul pe alb cum se impletesc 2 liniute...este martisorul mult asteptat..........
Szegetistele...mult noroc.....
Imi....numai ganduri de bine si reusita catre tine....

Tuturor unguroaicelor un martisor virtual

va de nu va vedeti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata

un 1 Martie frumos sa aveti!

miha mult succes!

ona sa fie bine si sa vina bebe!

daniela ma gandesc la tine!

mult succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

flory

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico75 spune:

pentru toate de 1 martie! Si sa dea D-zeu sa primim toate "martisoarele" mult asteptate!
Va si sa aveti o primavara minunata !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Buna fetelor. Va doresc si eu o primavara minunata si sa se indeplineasca tuturor dorinta mult visata.

DaniellaSM...astept cu nerabdare vestea de la tine,sper din toata inima sa fie bine.

ImiMS...tu cum esti ? Ce noutati mai ai ?

Eu maine imi refac iarasi toate analizele,sper ca de data asta sa fie totul ok.

Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Daniela astept sa ne dai vestea cea mare
Eu am fost ieri la eco si marti am punctia. Cei 2 foliculi sunt inca acolo, am primit 3 merional si 1 cetrotide/zi pt ieri si azi iar maine la 00.30 ovitrelul. Sper de data asta sa fie bine, sunt extenuata de atatea incercari.
Va doresc o primavara frumoasa plina de si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

miha mult succes!Doamne ajuta!

daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Neatza fetele ,

Dupa emotiile si palmele date ca sa mi revin la realitate in ultimele zile ,adica 4 teste de urina pozitive ,asteptari pt ziua 11, sange luat sambata no reply de la clinica pana acum ,chiar daca mi a promis ca voi primi rezultatul in aceeasi seara , acum i sun si cu seninatate imi spune vi l am trimis Doamna cum nu l ati primit ??? NUNuuuuu!!
In fine i am zis ca daca stie rezultatul si sa mi l spuna ,si pe urma sa mi retrimita emailul!!
Receptionista zice "is over 500" na ca am sa astept sa vad negru pe alb rezultatul!!
Nu stiu sa ma bucur inca ,,sa mai plang ca parca visez dupa 7 ani de chin , experiente intre ale steroizilor si multe altele,in fine sper sa las in urma doar istorie sau un vis urat ,si sa pot sa depasesc anii de suferinta si sa trec la un capitol nou care nu mie cunoscut inca !!!
Miha 2004 , iti tin pumnii pt maine hai sa fie primavara noastra!!
Imi, my angel te
Floryma , eh emotiile astea
Olimp, Velvet, RXX, Nikkid, Ona si toate scumpitele mele dragisi va multumesc de sustinere!!! Sa va dea Domnul aceeasi bucurie care o simt eu acum !!!

5 Fiv nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
6th Fiv -Budapest 2013 Feb.
MTHFR A1298C & PAII 675-4G/5G-heterozigote

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Daniella, draga mea, ma bucur enorm pentru tine!!!!!!! Sa dea Domnul sa fie bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

hello,

Dani...felicitari draga mea.......aveam eu un "feeling" ca o sa iasa cu happy end...sarcina usoara, dusa cu bine la termen si copii sanatosi alaturi de parintii

Imi...tu urmezi....

Va pe toate si sa ne "auzim" numai cu vesti din cele mai bune...

Mergi la inceput