Fiv Turcia - 3

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

fetele....

ce de ghiocei si zambilute o sa avem in primavara asta....nelay, vreau_bebel, cristinadrr,ciupirica....sa fie asa cum va doriti....

Numai bine....

_

FIV1 + FIV2 Szeged-2011_nereusit
FIV3 Budapesta-2012_nereusit
va urma...

PAI 675 4G/5G homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Pup fetele, succes celor care intrati in focuri. La noi acelasi rez 0 si la a 2 a spermo. Sambata am din nou control si se pare ca pe luni deja punctia odata cu tese. Nu va obositi cu analizele, nu se uita pe ele, iar hormonale in timpul procedurii nu am facut deloc. La stimulare am rasp bine dar nu mi a spus exact cate oute. Pup

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

E totul cam pe graba, imp e sa platesti la plecare. M au cam dezamagit dar sper sa fie bine la final

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Scuze ca sunt asa scurta dar netu asta...
Am inceput ieri si cetrotide in a 4 a zi de gonal f 187,5
Cred ca sambata termin stimularea.
Va pup si va tin pumnii stransi tuturor, pe rand, va citesc mereu mai greu cu postatul

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Vreau_bebel
De ce esti dezamagita? Cate zile de stimulare vroiai? Inseamna ca totul este ok daca sapt viitoare o sa ai punctia. Rezultatul este cel mai important.
Tu analizele le-ai tradus in engleza? Ca eu deja ma stresez
Tin pumnii pt ET si pt tese.
Floryma, multumesc la fel !
Qiao, multumesc de raspuns
Ciuripica, ei ofera transport gratuit si de la Ataturk si de la Sabiha Gokcen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Nu de zilele de stimu sunt dezamagita ci ca nu dau importanta analizelor cu care am venit, iar aci in afara de eco, nimic. Nicio analiza nu ne-au facut

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Eu nu am tradus nicio analiza si iricum nu l intereseaza decat fiv si hepatitele

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Hiv voiam sa zic

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Vreau_bebel, nu te supara .. Nu te stresa! Conteaza rezultatul.. Atat !! Crede-ma !! Stiu ei ce fac.
Multumesc ca mi-ai spus , nu o sa le traduc nici eu
Te pup si iti tin pumnii sa fie asa cum iti doresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

vreau_bebel,iti tin pumnii stransi,acum stii cu certitudine care este situatia in cazul vostru.Ai facut foarte bine ca ai ajuns la turci,pierdeai timp si bani daca ai fi continuat cu clinica anterioara la care ai facut FIV.Eu sunt de parere ca Tayfun a considerat ca aceasta este cauza infertilitatii(azoo) si nu au mai contat alte investigatii atat de mult.Tu nu mai ai alte probleme medicale,nu?Tayfun stie cu exactitate cum stau lucrurile,el nu a inceput tratamentul fara sa aiba idee ce probleme de sanatatate aveti,banuiesc ca i-ati facut si un scurt rezumat sau ati stat la o discutie inainte.O sa faci analize la Acibadem inainte de punctie.Multa bafta de acum incolo!Sa ne tii la curent!

Mergi la inceput