Fiv Turcia - 3

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Nelay_star merg acolo pentru fiv complet sa vinacasa cu bebe la purtator.
La mine trompa stanga se pare infundata si ceva probleme la ovarul stang (rasucit pe dupa uter).
Sotul ok acum cu spermograma sau macar asa era prin aprilie cand am facut Fiv in Romania.
In rest nu se stie de ce nu au avut rezultate in Romania 2 Inseminari, un fiv si un ET.

Noi plecam cu masina.

Bilete gasiti la Pegasus mult mai ieftin decat Tarom sau Turci. Undeva 60 eur de pers/calatorie. Au zbori luni, miercuri -vineri, Duminica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

deci ne gravidim impreuna super tare mai plecati maine ??
Pegasus aterizeaza pe Sabiha Gokcen deci este si mai aproape de zona cu clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

da....
plecam in noaptea acesta la 12:00 cu masina pentru ca avem consultatie la ora 9:00. Daca o aveam mai tarziu m-ar fi tentat avionul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Drum bun feletor! va asteptam cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Drum bun Cristina !!!! Succes maine la consultatie
Ne vedem la hotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Miky, multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Cristina , tu ti-ai tradus analizele ????
Asta mi-a trimis acum Semra :
Prezentarea la consultatie cu analizele/rapoartele medicale traduse in limba engleza, investigatii imagistice sub forma electronica (CD, flash disk) sau filme

Eu analizele le am pe toate in limba Romana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Buna fetelor.
Am o intrebare: transferul de la aeroport la clinica si de la clinica la
hotel se face doar daca aterizam pe aeroportul din Sabiha Gohcem sau ne transfera si de la aeroportul Ataturk?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Am vrut sa spun transferul de la aeroport la clinica si de la clinica la
aeroport se asigura doar de la Sabiha Gohcen sau si de la Ataturk?
Cazarea sa presupem ca o avem in zona europeana si nu in zona asiatica de unde este clar transferul aeroport-clinica-hotel si invers.

Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

eu am avut mai multe tabele in excel listate (si lipite, erau adevarate papirusuri), unul cu analizele pe ultimii 2 ani, ca sa vada dinamica lor si celelate cu procedurile, toate in engleza. aveam la mine si un dosar cu investigatiile, procedurile si eco, cand am ajuns la tayfun l-am intrebat ce vrea sa vada, varianta scurta sau lunga si a ales dosarul doar cu tabele
transferul se asigura de la orice aeroport. eu am fost cu tarom si am aterizat pe Ataturk. drumul pana la clinica a durat aproape 1 ora. bilet am luat luni pt vineri, Daniela mi-a zis atunci de Pegasus si ca nici cu ei sa nu imi fac probleme pt ca gasesc bilete din scurt.
Multa bafta fetelor, vad ca sunteti puse pe cucerit Poarta



Mergi la inceput