LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (42)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

na, ca ai stat langa mine . Unde in iancului?
eu n-as pleca din Bucuresti (si nici din Romania) pentru nici un oras ..oricat de civilizat ar fi.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


se vede ca ai sange de bucuresteanca in vene
eu recunosc ca mi-au trebuit multi ani ca sa ma obisnuiesc, ba pana sa vina copii inca mai speram sa ne mutam prin alt colt al tarii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am pus si eu cateva poze

mergem sa papam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

nuu catank ca maine sunt la gradi copii merg sa vad si eu pozele voastre!

vreau sa va arat o poza, care pe mine m a lasat cu gura cascata pt prima data cand am aterizat la Palermo. pista este la poalele muntelui, pe o fasie mica intre mare si munte am avut atunci niste emotii...nu intelegeam incotro merge avionul in munte sau in mare ma gandeam ca poate era hidroavion :p
edit: in poza, varful acela micut intre mare si poalele muntelui este inceputul pistei...



mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



uauuuu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Am primit ofera pentru phoenicia Resort Holiday. Cica pentru noi toti in august cu reducerea de inscrieri timpurii 9600 lei

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011




aoleu...ce oferta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

catank, sa stii ca si eu ma delectez seara cu un pahar de vin rosu/negru chiar citeam ca cica nu-i bine seara ca da dependenta la a adormi, adica nu mai poti fara el sa inchizi okii..acum mi-e si frica sa renunt la el, insa am schimbat ora..cica e bine sa -l bei cu cel putin 3 ore inainte de somn, ca sa nu para ca adormi dupa dusca de vin
cu strumph, stai pe pace ca nu cred ca pe tine e supi, daca e suparata probabil eu sunt cauza, cu mine s-a contrat..insa, sincer, nu pot sa fiu altfel decat sincera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miki unde ai vazut tu poza de la bb_yasmi? eu n-am gasit-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

acum sa va ofer si o cafea si ceva dulce, o praji cu branziza ce tocmai am facut-o aseara...ca am luat EXAMENUL......Doamne Ajuta asa aveam nevoie de un impuls...acum am un avant de nu ma mai opreste nimeni

aseara l-am badijonat pe vlad cu ulei de usturoi din cap pana in picioare, i-am facut baie cu sare grunjoasa si arome de menta/eucalipt...sunt curioasa daca o scoatem la capat cu tusea/mucii astia..acum caut hrean ca cica e cel mai bun secretolitic..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

miki unde ai vazut tu poza de la bb_yasmi? eu n-am gasit-o

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



chiar la mesajul ei, in coltul din dreapta jos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

catank, sa stii ca si eu ma delectez seara cu un pahar de vin rosu/negru chiar citeam ca cica nu-i bine seara ca da dependenta la a adormi, adica nu mai poti fara el sa inchizi okii..acum mi-e si frica sa renunt la el, insa am schimbat ora..cica e bine sa -l bei cu cel putin 3 ore inainte de somn, ca sa nu para ca adormi dupa dusca de vin
cu strumph, stai pe pace ca nu cred ca pe tine e supi, daca e suparata probabil eu sunt cauza, cu mine s-a contrat..insa, sincer, nu pot sa fiu altfel decat sincera

mami de 2 prichindei


Deci nu sunt singurasi eu beau seara cate un pahar de vin dupa ce culc copilul.Deci ma incadrez cu timingul ca il beau pe la 9 si nu adorm mai devreme de 12-1,deci adorm de somn nu de la bautura

fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

neata!
cu gandul la pozici m-am dus diert in picasa....
alina ce mare s-a facut gaza ta....si .luca...mama si la kg sta bine....sunt 2 frumosi...

catank mi nu mi se pare i un intrus..e doar ciurioasa mititica....mai ales ca ea nu are parc cu copii sau locurin din astea de joaca....mi-e chiar m-a placut de ea cum a reactionat....sa zic ce a zis A....ca sunt cu ea in brate....'''vea si anna a cupiii....veau si ioooo....mami hai a pac ....laultimul filmulet a inceput sa bazaie rau,ca a auzit educatoarea cand a zis ana...bineintele la o fetita de acolo ..dar anna a crezut ca ei

mada vezi ca A s-a invitat la voi....a zis ca vrea si ea ici...i-am zis ca C si C fac clatie si a zis ...si anna catite cu cupiii....

nu mai pot sa stau....ah..ma disapera cu intratul in baie si pus mana pe wc /capacul lui..sau luat in brate la propriu..cand vrea sa se urce la chiuveta...iar scot flacari pe nariii...am fugit....

a LMA pt Alex!!!!!!scz Somleac ca un am facuit-o ieri.....paaaaaaa

Mergi la inceput