Juniori de Iulie - August 2004 * (109)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello!
Nu stiu daca v-am spus, dar peste o luna botezam o fetita, ma mananca palmele sa cumpar toate funditele si rochitele din lume :)
Intre doua sedinte, m-am delectat cu o comanda de bluzite, colanti cu buline, tricori mici mici...

O zi frumoasa si usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

(Si eu am avut la bazarul umanitar o groaza de hainute cu etichete din UK, noi noute ... la preturi modice.)
Sa va traiasca finuta , Roberta !




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

S-a oprit ninsoarea...

Roberta, sa va traiasca finutza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roberta04

Hello!
Nu stiu daca v-am spus, dar peste o luna botezam o fetita, ma mananca palmele sa cumpar toate funditele si rochitele din lume :)
Intre doua sedinte, m-am delectat cu o comanda de bluzite, colanti cu buline, tricori mici mici...


Heheee, si eu am o nepotica de un anisor (fetita fratelui meu cel mic) si asa as cumpara rochite si fundite si papucei si fustite ...
Nu spun cind ajung pe la magazine, la astea ma uit mai intii !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

La multi ani Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza....multumesc mult pentru urari,va imbratisez cu mare drag pe toatesi va doresc si voua tot ce-mi doresc si mie!
Eu am inceput petrecerea pe 5 la scoala si am terminat-o pe 7 acasa...am primit cadouri foarte frumoase iar cireasa de pe tort a fost ca ieri seara am shocat invitatii ca tunsoarea mea moderna (dupa ce dimineatza shocasem coafeza cand i-am spus ce varsta rotunda fac....la un moment dat zambeam si faceam poante...la care ea se uita asa cam cu mila la mine si zice"ei daca mai zambiti si la varsta asta inseamna ca-i bine totusi si la varsta asta)
Am pus si niste pozici,daca va era dor:)
http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/2013/
La noi ninge,iar
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Ioana La Multi Ani! sa traiesti, sa fii sanatoasa si sa te bucuri de ai tai!!

Arati foarte bine la cei 20 pe piciorus asta-i viata, important e sa ne-o traim frumos! Nici mie nu-mi e tocmai moale cand ma gandesc ca ma apropii foarte tare de varsta asta, dar pentru ca nu o pot schimba, incerc si eu sa fac haz de necaz, mai ridic de-o gantera, mai prepar o salata, e groaznic cum trece timpul, dar macar sa ne bucuram pe parcurs. Hai sa fim sanatoase ca belelele curg

si-acum fac pauza de relaxare si ies afara sa strang rahatii lui Matrix caine mi-a trebuit ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata din orasul unde soarele se incapatineaza sa mai iasa pe cer !! Ba a mai si nins ca in povesti aseara ...
Va doresc un inceput de saptamina linistit si cu sanatate !!
Si poftiti la cafea !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
aci nu e soare si nici zapada, a plouat ieri si a fost o vreme super cah.
sa aveti o saptamana usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata!
Ioana - iti sta tare bine tunsa asa!!
Eu am descoperit parul lunga la...varsta a doua si nu ma indur sa-l mai tai...Toata copilaria si adolescenta m-au chinuit ai mei cu parul scurt (aveau un fix, habar nu am de ce...) asa ca e greu sa renunt la podoaba capilara...

Noi am avut un weekend relaxant (din nou!) - sambata am iesit la o cafea, am dus apoi copiii la un film de animatie, am mancat la un restaurant grecest (care a fost o surpriza placuta!) apoi la cumparaturi si acasa. Duminica am gatit, apoi am iesit din nou la cafenea (de data asta cu niste prieteni, iar dupa ne-am retras la barlog ca sa ne pregatim de o noua saptamana.
Aseara Tudor mi s-a parut ca a facut putin a febra - e oricum fonfait cu nasul de vreo jumate de saptamana, asa ca azi am chemat-o pe mama sa stea cu el - nu mai trebuie sa va spun ca de dimineata era ok si topaia de fericire ca a venit buni sa stea cu el, nu??

Va urez o saptamana frumoasa (ma bucur de saptamanile astea ca trec doar pt ac se apropie primavara!! )...

Mergi la inceput